Yeni Doland覺r覺c覺

T羹m Genel Saat Konular覺 zerine Payla覺mlar
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B繹l羹m羹m羹zde Saatlerle 襤lgili Dier Spesifik Konu Bal覺klar覺m覺z Haricideki Sohbet ve Payla覺mlar覺n覺z覺 Yapabilirisiniz. D羹zenli ve Anla覺labilir Bir Ortam Olmas覺 Amac覺 ile L羹tfen Mesajlar覺n覺z覺 Yaz覺m Kurallar覺na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Yeni Doland覺r覺c覺

Mesaj rtalhaustun » 03 Tem 2017, 19:51

Caner1983 yazd覺:Konunun gidiat覺 a癟覺s覺ndan saat satma arefesinde biri olarak yukarda okuduum bilgiyi a癟覺kcas覺 hi癟 繹nemsememi ve akl覺ma gelmemiti yak覺n覺m kargoyu al覺r elemanla buluur param覺 al覺r覺m derdim kargo irketi gelen herkese kargoyu veriyor mu? Al覺c覺 baka kii ise ben aranm覺yormuyum??? :shock:
Mesela u an kargo doland覺r覺c覺l覺覺 癟ok reva癟ta . Siz birine saat sat覺yorsunuz ve bir tanidiginiza saati kargoluyorsunuz . Eleman onunla buluup saati gorup als覺n diye . R

Read more: http://forum.saatforumu.com/viewtopic.p ... z4lmsbUJSV

Abi genel olarak ubeden almak 癟ok kolay, eer al覺c覺 ismini biliyorsan pek de bakm覺yorlar. Ge癟en saat sat覺n ald覺m ite olduum i癟in teslim edilemeyip ubede beklemeye alm覺lar beni arad覺lar gelin al覺n diye. Sonraki g羹n gittim ismimi s繹yledim kargoyu bana verdiler. Ekstra bir ey istemediler. MNG kargo idi.
in love w/ Cartier
Kullan覺c覺 avatar覺
rtalhaustun

Kay覺t: 22 Oca 2016, 02:07

Mesaj kiwi21 » 03 Tem 2017, 20:24

Talha ve Ender abi, bu gibi durumlarda kargo nezdinde de hak iddia edemiyor muyuz acaba? ahsi kargolarda kesinlikle kimlik ibraz覺 gerekmez mi? Kanunun bu taraf覺n覺 bilmiyorum ama sanki kargo taraf覺nda da hak aranabilir. Ger癟i i癟indeki 羹r羹n羹n deerini nas覺l belirleyip de hakk覺n覺 arayacaks覺n o da ayr覺 bi konu :roll:
https://instagram.com/kiwiwatch
Kullan覺c覺 avatar覺
kiwi21

Ya: 36
Kay覺t: 31 Tem 2011, 10:56

Mesaj Caner1983 » 03 Tem 2017, 20:33

kiwi21 yazd覺:Talha ve Ender abi, bu gibi durumlarda kargo nezdinde de hak iddia edemiyor muyuz acaba? ahsi kargolarda kesinlikle kimlik ibraz覺 gerekmez mi? Kanunun bu taraf覺n覺 bilmiyorum ama sanki kargo taraf覺nda da hak aranabilir. Ger癟i i癟indeki 羹r羹n羹n deerini nas覺l belirleyip de hakk覺n覺 arayacaks覺n o da ayr覺 bi konu :roll:

Kesinlikle kimlik tc kontrol al覺c覺 kii deilse kar覺 taraf aran覺p teyit al覺nmal覺 t覺rst覺m iyice :shock:
R覺talhaustun aynen bende 繹zellikle mng den imza atmadan al覺p 癟覺kt覺覺m覺 bilirim haa atsam nolacak ki o da var???
Rolexs dont tick-tock
Kullan覺c覺 avatar覺
Caner1983

Ya: 41
Kay覺t: 05 Eyl 2014, 22:41

Mesaj Baran » 03 Tem 2017, 20:57

襤yi insan olman覺n enayilik,ahlakl覺 ticaret yapman覺n su癟,g羹venmenin salakl覺k,g繹nl羹 zengin olman覺n a覺rt覺c覺,alttan alman覺n ahmakl覺k olduu bir zamanda ya覺yoruz malesef..Cok 羹z羹c羹.

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
Baran

Ya: 39
Kay覺t: 02 ub 2011, 23:10

Mesaj taskin » 03 Tem 2017, 21:12

kiwi21 yazd覺:Talha ve Ender abi, bu gibi durumlarda kargo nezdinde de hak iddia edemiyor muyuz acaba? ahsi kargolarda kesinlikle kimlik ibraz覺 gerekmez mi? Kanunun bu taraf覺n覺 bilmiyorum ama sanki kargo taraf覺nda da hak aranabilir. Ger癟i i癟indeki 羹r羹n羹n deerini nas覺l belirleyip de hakk覺n覺 arayacaks覺n o da ayr覺 bi konu :roll:

Maalesef K覺van癟. Kargo firmalar覺 bu y羹zden g繹nderi i癟eriini soruyorlar. Eer maddi olarak deerli bir nesne ise sorumluluk belgesi imzalat覺yorlar "bak kargona biey olursa ben sorumlusu deilim" diye.

Bunun yan覺nda fatural覺 羹r羹n g繹nderiyor ve ticari olarak g繹nderim yap覺yorsan覺z zaten anlaman覺z oluyor ve sigortal覺 g繹nderme durumu 癟覺k覺yor ortaya. 繹rnek vermem gerekirse e-ticaret sitelerinin sat覺lar覺.
Kullan覺c覺 avatar覺
taskin

Ya: 38
Kay覺t: 07 Mar 2014, 10:30

Mesaj Eterna » 03 Tem 2017, 21:32

Baran yazd覺:襤yi insan olman覺n enayilik,ahlakl覺 ticaret yapman覺n su癟,g羹venmenin salakl覺k,g繹nl羹 zengin olman覺n a覺rt覺c覺,alttan alman覺n ahmakl覺k olduu bir zamanda ya覺yoruz malesef..Cok 羹z羹c羹.

Ger癟ekten a覺rmaya ve utanmaya balayaca覺m. Baran sen arada s覺rada g繹r羹yorum Rolex vs. ilan veriyorsun. Harbiden saatlerini b繹yle mi sat覺yorsun. Telefon a癟覺p g繹nder diyene iyi insan olmay覺, ahlakl覺 ticaret yapmay覺, g羹venmeyi se癟ip nas覺lsa paray覺 g繹nderir diyerek saatini g繹nderiyor musun? Bunu hi癟 yapt覺n m覺?

Yoksa bunun sa癟ma olduunu biliyorsun ama Ender Bey ile tan覺覺kl覺覺n var, al覺veriin var, sevdiin biri, moral olsun destek olsun diye mi yaz覺yorsun?

Az kald覺 birazdan h覺rs覺za hak verdiim falan yaz覺lacak. Ben h覺rs覺z taraf覺ndan 20 li yalar覺mda b覺癟aklanm覺 bir adam覺m. Biraz deli doluyumdur g繹z羹m kimseyi g繹rmez sinirlendim mi. Gen癟 yata tabancam t羹feim yokken yumrukla h覺rs覺z kovalad覺m ve vuruldum. Bu olaydan 3-5 sene sonra baka bir yak覺n覺m覺n evinde h覺rs覺z yakalad覺m darp ettim pek birey olmad覺 ama ba覺m ar覺d覺 yine git gel. H覺rs覺zlara a覺r alerjim vard覺r.

Ben h覺rs覺zlardan nefret ederim. Hala da evimde falan yakalarsam g繹z羹n羹m k覺rpmam vururum sonra da polisi arar覺m. Ama Allah 覺n verdii akl覺 kullanmaya 癟al覺anlardan覺m.

Yemin ederim bu ekilde Ender Beyin sat覺 ekline t羹m forum destek veriyorsa benim bir aynaya bak覺p kendime 癟eki d羹zen vermem gerekiyor. Kalbimi iyi bilirdim ama soru iaretleri olutu...
En son Eterna taraf覺ndan 03 Tem 2017, 21:38 tarihinde d羹zenlendi, toplamda 1 kere d羹zenlendi.
Kullan覺c覺 avatar覺
Eterna

Ya: 49
Kay覺t: 28 May 2010, 13:44

Mesaj kiwi21 » 03 Tem 2017, 21:35

taskin yazd覺:

Maalesef K覺van癟. Kargo firmalar覺 bu y羹zden g繹nderi i癟eriini soruyorlar. Eer maddi olarak deerli bir nesne ise sorumluluk belgesi imzalat覺yorlar "bak kargona biey olursa ben sorumlusu deilim" diye.

Bunun yan覺nda fatural覺 羹r羹n g繹nderiyor ve ticari olarak g繹nderim yap覺yorsan覺z zaten anlaman覺z oluyor ve sigortal覺 g繹nderme durumu 癟覺k覺yor ortaya. 繹rnek vermem gerekirse e-ticaret sitelerinin sat覺lar覺.

Bilmiyordum Tak覺n. Eyvallah bilgiler i癟in. Ciddi s覺k覺nt覺 bu durum ya. Bizde de b繹lgelerden g繹nderilen 癟ekler 癟al覺nd覺 bir ka癟 kere kargoda. Sonra 癟ek iptal davas覺 falan a癟覺ld覺. Bir ekilde halloldu ancak can s覺k覺c覺. Ya atlay覺p x ehre al覺verii elden bitireceksin ya da bu tip ahlak yoksunlar覺na davetiye 癟覺karacaks覺n. Allah d羹zg羹n insanlarla kar覺lat覺rs覺n :roll:
https://instagram.com/kiwiwatch
Kullan覺c覺 avatar覺
kiwi21

Ya: 36
Kay覺t: 31 Tem 2011, 10:56

Mesaj mitY羹ksel » 03 Tem 2017, 21:46

Kargocular beni tan覺d覺klar覺 i癟in ofisi getirdikleri kargolara imzalar覺 kendi at覺yor. Yani artniyetli olsam 癟ou 羹r羹n羹 almad覺m diye balar覺n覺 yakar覺m . Ha bu g羹ven iyiniyet olduu i癟in yap覺l覺yor .

Kullan覺c覺 avatar覺
mitY羹ksel

Ya: 47
Kay覺t: 07 Haz 2016, 00:42

ncekiSonraki

D繹n TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 105 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners