Bu Bir Aşk Hikayesi OMEGA DE VILLE P. CO-AXIAL POWER RESERVE

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Bu Bir Aşk Hikayesi OMEGA DE VILLE P. CO-AXIAL POWER RESERVE

Mesaj indecent » 31 Mar 2017, 18:33

Merhaba saygıdeğer TSF üyeleri

Sitede aktif olamasam da uzun yıllardır saate karşı olan tutkum için bu sitenin büyük bilgi dağarcığından besleniyorum. Öncelikle herkese bu güzel bilgileri tutkulu dimağlarımız ile paylaşıp, taşıp doldurdukları için teşekkürlerimi arz ediyorum. bu yaşayan mekanik sanat eseri cihazlar hakkında daha çok konuşacak şey var.

Evlilik arefesinde malum olacağı üzere sevgili kız tarafımız bir hediye saat seçmem için beni sıkıştırıyorlar. saate karşı özel bir ilgim olduğunu bildikleri için yanlış bir şey almak istemiyorlar ve bu seçimi benim yapmam konusunda ısrar ediyorlar. ben de karşı tarafın bütçesini göz önünde bulundurarak bu derya denizde yalpalayıp duruyorum. birisi bana deniz feneri gibi yol gösterse de bu akıl alıcı rüyadan bir an önce uyanıp, bu işi çözüp, nikah şekeri-davetiye-sandalye süsü, kıl tüy işlerine bir an önce ağırlık versem.

konu dan da anlaşılacağı üzre, şu aralar OMEGA DeVille modeli ile kafayı bozdum. önceleri ORIS Divers SixtyFive çok hoşuma gitmişti ve koluma takmaktan zevk alacağımı düşünmüştüm lakin beğendiğim bu saati bir türlü saati alacak insanlara beğendiremedim. varsa yoksa Rolex Submariner türevi saatlere bakıyorlar ben de ruhu olan bir saat olsun hem de fiyatı düşük bir saat olsun istiyorum. nedense Submarinerler bana çok ruhsuz geliyor. fiyat ise bir araba parası! Açıkcası alınacak bu saat benim için çok özel bir saat ve ardımdan çocuklarıma bırakacağım bir saat olmasını istiyorum. Oris Divers Sixtyfive 5500 TL bandındaki fiyatıyla güzel bir alternatifti benim için. görünüşü de çok güzeldi öyle değil mi?

Fakat son Zamanlarda bu Omega deville benim aklımı başımdan aldı. sizce güzel bir seçim olabilir mi? 10.000 tl lik fiyat bandına göre güzel bir seçenek midir? başka türlü tavsiye ne verirsiniz? biraz kafamı karıştırabilir misiniz? belki git şuraya bak o saati daha ucuza bulursun diyebileceğiniz yerler vardır.

Sevgiler ve En Derin Saygılarımla,
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
indecent

Re: Bu Bir Aşk Hikayesi OMEGA DE VILLE P. CO-AXIAL POWER RES

Mesaj mturann » 01 Nis 2017, 20:29

Omegaya takıldıysanız bence hiç bozmayın kafanızı da karıştırmayın. Kararınızı iletip sonunu bekleyin. Hayırlı olsun
Kullanıcı avatarı
mturann

Mesaj erenedip » 01 Nis 2017, 20:48

eger cocuklara birakilacaksa ve karsi tarafta israr ediyorsa kesinlikle rolex

Pixel XL cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
erenedip

Mesaj neperliva » 02 Nis 2017, 04:49

sevdiyseniz bunu alin bence aklinizda kalmasin. Cocugunuz kendi zevki olustuktan sonra kendi kazanip alir (rolex mantikli ama mantik her zaman dogru soylemez) :thumbup:
"Hata yapmayan kişi aslında genel olarak hiçbir şey yapmıyor demektir".
Kullanıcı avatarı
neperliva

Mesaj Umutt » 02 Nis 2017, 12:15

mantık burada rolex der bence de. Şahsen benim böyle bir seçim şansım olsaydı, çocuklara bırakılma ve satılmama koşullarını da göz önüne alarak submariner hulk tercih ederdim. Buna karşılık seçtiğiniz model de hem estetik ve hem de mekanik olarak çok başarılı ve çocuklarınızdan da çocuklarına kalır diye düşünüyorum. Omeganın bildiğim kadarı ile en ucuza alınabileceği yer Türkiye. kesin karar verdikten sonra özelden yazarsanız iyi tanıdığım bir bayinin iletişim bilgilerini veririm size
Kullanıcı avatarı
Umutt

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Google [Bot], parlakvepas ve 120 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners