Datografın Anlattığı Hüzünlü Hikaye

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Datografın Anlattığı Hüzünlü Hikaye

Mesaj Khan » 03 Oca 2017, 23:02

manil yazdı:2016'da bölücü terörle mücadele ederken bir arkadaşım maalesef şehit düştü.

İyimser olmak için kendimi zorlasam da olmuyor, kişisel mutluluk kaynakları da artık tat vermez oldu.

Batılı bir ülkede 50 yıllık gündem malzemesi burada 3 günde bitiyor; kuruyor ve kurutuyoruz.

Allah sonumuzu hayretsin.

Çok çok çok haklı bir yazı.
+1500
God is good! Eski Kullanıcı Adı Nethuistr
Kullanıcı avatarı
Khan

Mesaj Najdorf » 04 Oca 2017, 00:57

Bu konu ilk açıldığında ne şekilde evrilip sonunun nereye gideceğini merak etmiştim açıkçası. Sonuç düşündüğümden pek de farklı olmadı. Bununla birlikte Asymptote'un söylediklerinde ben de bir anormallik göremedim.

Memleketin son yıllardaki durumu düşünüldüğünde Tsf fikirlerin hala en güzel ve saygılı bir şekilde dile getirildiği ender ortamlardan biri. Bu tip gerginliklere gerek yok bence. İyi forumlar :thumbup:
Kullanıcı avatarı
Najdorf

Mesaj Baran » 04 Oca 2017, 06:52

Valla eğri oturup doğru konuşmak lazım,her ortamda ve her toplulukta oldugu gibi burdada birsürü hödük öküz yobaz tür tür adam var..Fikir paylaşımımı :) Şurda fikirlerimizi paylaşsak birbirimizi vururuz, en azından ben vururum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
Baran

Mesaj Tgm » 04 Oca 2017, 09:27

Kerem Abi iyi düşünmüşsün, aklına ve fikrine sağlık :thumbup: :champ: Datograf da her pozda konuşturmuş yine kendini ;)

Bu ülke zor zamanları tarih boyunca hep birlik beraberlikle atlatmıştır. Yine tek ilacımız odur..
"I'm gonna make him an offer he can't refuse."
Kullanıcı avatarı
Tgm

Mesaj Najdorf » 04 Oca 2017, 10:01

Baran yazdı:Valla eğri oturup doğru konuşmak lazım,her ortamda ve her toplulukta oldugu gibi burdada birsürü hödük öküz yobaz tür tür adam var..Fikir paylaşımımı :) Şurda fikirlerimizi paylaşsak birbirimizi vururuz, en azından ben vururum.

Zaten olay da bu. Herkes her aklına geleni söylemiyor forumda.
Kullanıcı avatarı
Najdorf

Mesaj cagatay1903 » 04 Oca 2017, 10:18

ülkede herkes birbirini suçlar duruma gelmiş.
Kullanıcı avatarı
cagatay1903

Mesaj foottwo » 04 Oca 2017, 11:40

"İnsanlar gülüyordu de, trende, vapurda, otobüste..
Yalan da olsa hoşuma gidiyor, söyle..
Hep kahır, hep kahır, hep kahır; bıktım be!"

Nazım Hikmet

Daha çok kahır çekecek gibiyiz. Yine de gülmeyi bırakmamalı..

Cenaze evinde merhumla ilgili anılara güler gibi de olsa gülmek lazım..
"Baş eğmedik edâniye ikbâl ü câh için.."
Kullanıcı avatarı
foottwo

Re: Datografın anlattığı hüzünlü hikaye

Mesaj cemmt » 04 Oca 2017, 12:05

asymptote yazdı:Genel olarak karamsar yapıda biri olduğum söylenemez. Ancak ümitvar olmak için ortada tek bir neden göremiyorum. Hani çaba harcıyorum ama gerçekten bir neden bulamıyorum.. Akla yöneliş yok, aksine her tarafımızı hurafeler sarmış durumda.. Hurafeler birbirleriyle yarışıyor.. Böyle bir yarışmanın kazananı yok, kaybedeni çok!..

adam tam olarak doğruları yazmış altına imzamı atarım ..bu konuyu vatanseverlikle askerlikle ilişkilendirmeye çalışmak ne..ülkece toplu bir cehennem gibiyiz buradan çıkaracak olanda entellektüel birikimli insanlar ..manyağın ruh hastasının biri gece klübü basıyor ,masum insanları öldürüyor ,bir sene içinde onlarca bomba patlıyor siz burada vatanseverlik edebiyatı yapıyorsunuz ,vatanını sevmeyenmi var ama bişeyler yanlışsa buna yanlış denir
Kullanıcı avatarı
cemmt

ÖncekiSonraki

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Kelyalalu07 ve 157 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners