Saatbook Sitesi Bilgi ve Öneri

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Saatbook Sitesi Bilgi ve Öneri

Mesaj shichinin » 20 Eyl 2016, 22:11

Merhaba arkadaşlar

Evde kullanma amaçlı saatçi tonavida seti arıyorum. Aslında Horotec marka bulmaya çalıştım ancak yaptığım online araştırmada satılan herhangi bir yer göremedim. Diğer bir marka tercihim de AF. saatbook.com sitesinde satılıyor ancak bu siteye ilk defa rastladım. Daha önce bu site ile alış veriş yapan oldu mu? Ayrıca adı geçen iki marka dışında tornavida önerebilecek olursa sevinirim. Asıl ihtiyacım 1.6mm ancak tek bulamazsam set almak zorunda kalacağım.
Kullanıcı avatarı
shichinin

Re: saatbook.com

Mesaj asymptote » 20 Eyl 2016, 22:15

Yurt dışından almayı düşünürseniz cousinsuk iyi bir kaynaktır.. :thumbup:
http://forum.saatforumu.com/viewtopic.php?f=12&t=21698&hilit=kordon+de%C4%9Fi%C5%9Ftirme&start=12#p424168
"Evrende en büyük ziyan, sorgulama yeteneğini yitirmiş bir beyindir." - A. Einstein
Kullanıcı avatarı
asymptote

Re: saatbook.com

Mesaj shichinin » 20 Eyl 2016, 23:50

asymptote yazdı:Yurt dışından almayı düşünürseniz cousinsuk iyi bir kaynaktır.. :thumbup:
http://forum.saatforumu.com/viewtopic.php?f=12&t=21698&hilit=kordon+de%C4%9Fi%C5%9Ftirme&start=12#p424168

Teşekkürler asymptote.
Kullanıcı avatarı
shichinin

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 170 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners