Orient CEZA0004B Tarih Ayarlama / Çözüldü

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Orient CEZA0004B Tarih Ayarlama / Çözüldü

Mesaj vollkan59 » 27 Nis 2016, 17:19

Selam arkadaşlar, saatin dün açılışını yaptık biliyorsunuz. Yalnız saatin kadranındaki sol tarafta yer alan ufak daire tarih değil mi?. O nasıl ayarlanıyor.Bir tık çektim saatin tarihini ayarlaması lazım fakat dönüyor dönüyor,o kırmızı ibre oynamıyor.İki tık çekince zaten saati ayarlıyoruz.Eeee neyi yanlış yapıyorumda ayarlayamıyorum.Güç rezervi sıfırdı bugün taktım 20 oldu,onda problem yok.

Kendime doüru çevirdiğmde çok az tık tık diye atlama yapıyor.O yüzden çevirmedim.E yukarı doğru çevirdiğimde de hiçbirşey değişmiyor...
En son vollkan59 tarafından 27 Nis 2016, 18:54 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
vollkan59

Re: Orient CEZA0004B Tarih ayarlama sorunu

Mesaj vollkan59 » 27 Nis 2016, 17:34

Tamam ya aşağı doğru o tık sesi tarihi değiştiriyormuş.Bende korktum zarar veririz diye çevirmedim :oops: :oops: :oops: Şimdi oldu...
Kullanıcı avatarı
vollkan59

Mesaj evsen81 » 27 Nis 2016, 23:02

vollkan59 yazdı:Tamam ya aşağı doğru o tık sesi tarihi değiştiriyormuş.Bende korktum zarar veririz diye çevirmedim :oops: :oops: :oops: Şimdi oldu...

Saatin acemisi olunca olabiliyor.Çözdüğünüze sevindim :thumbup:
Ya olduğun gibi görün ya da göründüğün gibi ol.
Kullanıcı avatarı
evsen81

Mesaj vollkan59 » 28 Nis 2016, 00:43

evsen81 yazdı:
vollkan59 yazdı:Tamam ya aşağı doğru o tık sesi tarihi değiştiriyormuş.Bende korktum zarar veririz diye çevirmedim :oops: :oops: :oops: Şimdi oldu...

Saatin acemisi olunca olabiliyor.Çözdüğünüze sevindim :thumbup:

Evet yani çok fazla saatim olmadı aslında,ama saatleri seviyorum, ;) teşekkür ederim :thumbup:
Kullanıcı avatarı
vollkan59

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Google [Bot] ve 99 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners