Dragonshroud Seiko İçin Shroud

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Dragonshroud Seiko İçin Shroud

Mesaj TSayiR » 02 Nis 2016, 11:58

Satmış olduğum 7002 diver saatim için shroud almayı planlıyordum, ancak araştırmalarım sonucu pek fazla shroud alternatifi olan siteler yoktu. Bu işin tekeli olan site Dragonshroud sitesine gönderim yapılan ülkeler arasında Türkiye olmadığını dile getiren güzel bir üslupla (translate saolsun :D ) mail atmıştım ve maile cevap geldi. Artık gönderim yapılan ülkeler arasına Türkiye'yi de eklediler :champ: :champ: sitede 7002 ve 7s26 saatlere ve diğer uyumlu modellere uyan shroud, bezel, renkli renkli chapter ringsler , kadranlar, akrep yelkovan vs vs. alınabiliyor. ( kesinlikle siteyle alakam yoktur. ) Mailime geç cevap geldi eger saati satmadan cevap gelmiş olsaydı belkide satmazdım, üzerinde farklı farklı modifikasyonlar yapardım, shroud alırdım kısmet artık. İlgilenen Arkadaşlarıma duyurulur :champ: :champ:
@WatchesTNC
Kullanıcı avatarı
TSayiR

Re: Dragonshroud Seiko için Shroud.

Mesaj evsen81 » 02 Nis 2016, 12:14

Hatırlıyorum mail attığınızı.Artık gönderi yapılması çok iyi olmuş :champ:
Ya olduğun gibi görün ya da göründüğün gibi ol.
Kullanıcı avatarı
evsen81

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 145 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners