Omega PyeongChang 2018

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Omega PyeongChang 2018

Mesaj Stingray » 25 Şub 2016, 15:33

Omega, Baselworld 2016 oncesi,PyeongChang 2018 Kış olimpiyatlari icin ozel tasarladigi saati tanitmis.2018 adet limitli olarak uretilen modelin kadraninda olimpiyat resmi renklerinde ''PyeongChang 2018'' yaziyor.Olimpiyat temali bir kutuda gelen saatin mekanizmasi co-axial 8500..

http://www.deployant.com/omega-seamaste ... hang-2018/

Resim

Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
Stingray

Re: Omega PyeongChang 2018

Mesaj Archimed » 25 Şub 2016, 18:26

Mevcut mavi kadranlı Master Coaxial saatin kadranına olimpiyat adı ve tarihi yaz sonra onu limited edition diye kaktır. Çok uyanıksınız Omegacılar :)

Bari bu saate özel olarak bileziğin orta baklalarını mat yapaydınız.. Veya saatin kollarını, kadranını ok, kupa vs şekilde tasarlayıp olimpiyat ve yarışmayı anımsatan bir hale getirseydiniz...
Kullanıcı avatarı
Archimed

Mesaj Orhanbalu » 26 Şub 2016, 11:55

Archimed yazdı:Mevcut mavi kadranlı Master Coaxial saatin kadranına olimpiyat adı ve tarihi yaz sonra onu limited edition diye kaktır. Çok uyanıksınız Omegacılar :)

Bari bu saate özel olarak bileziğin orta baklalarını mat yapaydınız.. Veya saatin kollarını, kadranını ok, kupa vs şekilde tasarlayıp olimpiyat ve yarışmayı anımsatan bir hale getirseydiniz...

Yiğidi öldür ama hakkını inkar etme,

- Ama saatin kutusunda sil baştan yepyeni bir tasarım yapılmış. [emoji1]
balu
Kullanıcı avatarı
Orhanbalu

Mesaj Archimed » 26 Şub 2016, 14:18

Orhanbalu yazdı:
Archimed yazdı:Mevcut mavi kadranlı Master Coaxial saatin kadranına olimpiyat adı ve tarihi yaz sonra onu limited edition diye kaktır. Çok uyanıksınız Omegacılar :)

Yiğidi öldür ama hakkını inkar etme,

- Ama saatin kutusunda sil baştan yepyeni bir tasarım yapılmış. [emoji1]

Haklısınız Orhanbalu, kutuyu es geçmişim :lol: :lol:
Kullanıcı avatarı
Archimed

Mesaj Clk » 26 Şub 2016, 20:38

Ben yazinca kavga cikiyor Archimed yazinca sorun yok. Sonra ben art niyetli oluyorum :lol: :lol:

Kutuyu cok begendim. Kesin koleksiyon degeri vardir :D
TÜRK'üm!!! Ülkem TÜRKIYE CUMHURIYETI, bayragim TÜRK BAYRAGI ve milli icecegim RAKI'dir...
Kullanıcı avatarı
Clk

Mesaj onureroglu » 26 Şub 2016, 23:40

Kutu da saat kadar güzelmiş.
Kullanıcı avatarı
onureroglu

Mesaj Bg17 » 27 Şub 2016, 02:43

Clk yazdı:Ben yazinca kavga cikiyor Archimed yazinca sorun yok. Sonra ben art niyetli oluyorum :lol: :lol:

Imaj boyle bisey iste....
Time is too precious to be measured by a cheap instrument...
Kullanıcı avatarı
Bg17

Mesaj MertYe » 27 Şub 2016, 05:13

Clk yazdı:Ben yazinca kavga cikiyor Archimed yazinca sorun yok. Sonra ben art niyetli oluyorum [emoji38][emoji38]

Abi sende eleştireceğin markayı harbi yerden yere vuruyorsun. Tabi senin yorumlar biraz sert gelince otomatik savunma mekanizması devreye giriyor :D

Dediklerin yanlış olduğundan değil yani. Gerçi tam olarak doğru da diyemiyorum şayet o yüklediğiniz makalelerin hepsi çok uzun olduğu için okumaya üşenip hiçbirini okumadım :)

Dip not: Planetocean'ımı elden çıkardığım için hala pişmanım. Eklemeden edemedim çok severdim keratayı :D
Kullanıcı avatarı
MertYe

Sonraki

• Similar topics
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Yazar

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 128 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners