Yeni Model(ler) MeisterSinger No 1 ve No 2

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Yeni Model(ler) MeisterSinger No 1 ve No 2

Mesaj oldsabre » 16 Şub 2016, 23:34

Merhabalar

Madem ki Forum'un MeisterSinger fanatiklerinden biri'yiz :shock: Baselword 2016 öncesi yeni modeller hakkında biraz bilgi vermek isterim.

Şimdilik görünen O'ki; MeisterSinger geçen yılın aksine yeni modeller yerine mevcut serilere farklı kadran renkleri eklemekle yetiniyor.

Geçen yıl GMT modeli Adhaesio, jumping hour formunda Salthora META ve yeni "NEO"lar ile görücüye çıkmış ve büyük bir ilgi görmüştü...

Fuar'da yeni süprizler olacak mı bilinmez ancak bu yıl standlarda rengarenk MeisterSinger'ler göreceğiz...

Bunlardan ilki No 1'e eklenen Sunburst Blue.

No 1, adından da anlaşılacağı gibi bir giriş modeli
43 mm ve kasasının içinde ETA 2801-2 elle kurmalı bir mekanizma var. Mevcut No 1'lerin Türkiye liste fiyatı 1.255 €.

Blue Dial ve Single Hand meraklıları için oldukça çekici bir model olacak gibi duruyor şimdiden
:super: :super: :super:

Resim

Diğer yeniliği ise No 2 serisine eklenen yeni dial renklerinde görüyoruz :shock:
No 2 yine 43 mm ve efsane Unitas 6498-1 mekanizmaya sahip bir model. Mevcut No 2'lerin Türkiye liste fiyatı ise 1.995 €.

MeiterSinger, No 2 nin renklerini tamamen değiştirmiş durumda;

Sunburst Green, Sunburst Blue ve yeni index renkleri ile Ivory "üçlemesi" ile harika bir seri oluşmuş durumda
:super: :super: :super:
Resim
"oldsabre" ZS
.
Kullanıcı avatarı
oldsabre

Re: Yeni Model(ler) MeisterSinger No 1 ve No 2

Mesaj Cct » 17 Şub 2016, 02:23

Paylaşım için teşekkürler :champ:

Geçen sene Basel'de Meistersinger'in sahibi ile tanışma hatta bir birasını içme fırsatım olmuştu :D Üretimleri gibi samimi bir insandı :thumbup:

Jumping Hour benim gibi pekte markaya "yakın" olmayanlar için etkileyici bir model ama sıkı fanları hala sade modelleri tercih ediyor.
Her türlü saat itinayla takılır.
Kullanıcı avatarı
Cct

Mesaj Baran » 17 Şub 2016, 06:53

Zevklere renklere saygım var her malın alıcısı vardır bıdı bıdı tamam ama gercekten tansiyon aleti ya :)
Kullanıcı avatarı
Baran

Mesaj Caner1983 » 17 Şub 2016, 07:59

Baran yazdı:Zevklere renklere saygım var her malın alıcısı vardır bıdı bıdı tamam ama gercekten tansiyon aleti ya :)

Baran seni tanımam etmem ama yorumların bazıları için kırıcı da gelebilir benim için ise okuyunca "he la aynen" diyorum
+1
Rolex’s don’t tick-tock
Kullanıcı avatarı
Caner1983

Mesaj Hellhound » 17 Şub 2016, 09:22

Paylaşım için teşekkürler :champ:

Sunburst Blue harika görünüyor. Tevfik Aydın'da Pangea'nın Sunburst Blue kadran rengini deneyip çok beğenmiştim.
gurmekokular
Kullanıcı avatarı
Hellhound

Mesaj Baran » 17 Şub 2016, 10:33

Caner1983 yazdı:
Baran yazdı:Zevklere renklere saygım var her malın alıcısı vardır bıdı bıdı tamam ama gercekten tansiyon aleti ya :)

Baran seni tanımam etmem ama yorumların bazıları için kırıcı da gelebilir benim için ise okuyunca "he la aynen" diyorum
+1

Her markanin Rolex dahil begenmedigimiz modelleri var ki iyikide hepsini begenmiyoruz,batariz :D Kirici bir adam degilim aslinda hic,bisuru adamla yuzyuze gorustum gorusuyorum senelerdir,benim adamlik kistasim farklidir saatle olmaz o bende.Birtek ilk mesajinda cep saati fiyati soranlara acimam yok 8-)
Kullanıcı avatarı
Baran

Mesaj torosluali » 17 Şub 2016, 15:22

Krem kadran çok yakışıyor bu saate.
Kullanıcı avatarı
torosluali

Mesaj aşındırıcı » 01 Mar 2016, 08:43

Mükemmel bir görüntüsü ancak safir degil cam mika
Kullanıcı avatarı
aşındırıcı

Sonraki

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 201 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners