Seiko Model Bilgisi Yardım

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Seiko Model Bilgisi Yardım

Mesaj v3nom » 09 Şub 2016, 18:51

Merhaba arkadaşlar, seiko'nun bir modeli için yardımınıza ihtiyacım var. Ağbeyimin kolunda vardı eski bir seiko modeli 10-15 senelik belki belki daha eski, saat titanyum kasa 2 alarmlı, kronometre, geri giden kronometresi vardı ve analog bir saatti, modelini bilemiyorum, aynı saatin MOMENTUS marka olanı var resmini buraya atıyorum. aşağıdaki resimleri olan momentus marka saatle aynı özelliklere sahip bir saatti yardımlarınızı bekliyorum teşekkür ederim.

Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
v3nom

Re: seiko yardım

Mesaj v3nom » 09 Şub 2016, 23:56

yok hocam bu değil yukarıda MOMENTUS'la içeriği bire bir aynı katalogları indirdim 90 ların seiko modellerine bakıyorum umarım bulurum. aramaya devam
Kullanıcı avatarı
v3nom

Mesaj evsen81 » 14 Şub 2016, 01:03

v3nom yazdı:yok hocam bu değil yukarıda MOMENTUS'la içeriği bire bir aynı katalogları indirdim 90 ların seiko modellerine bakıyorum umarım bulurum. aramaya devam

Saat 90lardan bir modelse bire bir aynısını bulmak zor.Benzer modellere bakabilirsiniz.
Ya olduğun gibi görün ya da göründüğün gibi ol.
Kullanıcı avatarı
evsen81

Mesaj v3nom » 15 Şub 2016, 16:41

saati ağabeyimden aldım. uzun uğraşlar sonucunda buldurdum, saati duman etmiş akrep yelkovan, içindeki bezel, saatin camı, kurma kolu hepsi haşat, kurma kolu elimde kaldı, kısmet olursa akşam saatlerinde SEİKO Türkiye dispritörü Aydın Saate yollayacağım, bakalım günahımız ne olacak... teşekkür ederim herkese

http://www.ebay.co.uk/itm/mens-seiko-ti ... 7675.l2557
Kullanıcı avatarı
v3nom

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 48 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners