1991'den bug羹ne fiyat, kalite ve kusursuz hizmeti bir arada sunan Sami Saat ve M羹cevherat
d羹nyan覺n en prestijli l羹ks saat markalar覺 ve benzersiz saat koleksiyonlar覺na ev sahiplii yap覺yor.

Steinhart Saat Nas覺l Al覺n覺r? / 襤lk Al覺veri

T羹m Genel Saat Konular覺 zerine Payla覺mlar
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B繹l羹m羹m羹zde Saatlerle 襤lgili Dier Spesifik Konu Bal覺klar覺m覺z Haricideki Sohbet ve Payla覺mlar覺n覺z覺 Yapabilirisiniz. D羹zenli ve Anla覺labilir Bir Ortam Olmas覺 Amac覺 ile L羹tfen Mesajlar覺n覺z覺 Yaz覺m Kurallar覺na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Steinhart Saat Nas覺l Al覺n覺r? / 襤lk Al覺veri

Mesaj seruvenci » 31 Oca 2016, 17:11

Evet, hakl覺s覺n覺z... ge癟en siparilerden farkl覺 olarak bu sefer kap覺da 繹dedim g羹mr羹羹... birde gereksiz bekletme iini halletseler ukim de
Kullan覺c覺 avatar覺
seruvenci

Ya: 44
Kay覺t: 05 Oca 2011, 23:25

Mesaj evsen81 » 10 Mar 2016, 23:17

Ben 癟elik kordon ald覺m sitesinden.2 haftay覺 ge癟ti kargo takipte ayn覺 yerde g繹z羹k羹yor.Mail att覺m ertesi g羹n d繹nd羹ler DHL kargoyu kaybetmi ayn覺 kordonu tekrar g繹nderdiler.
Ya olduun gibi g繹r羹n ya da g繹r羹nd羹羹n gibi ol.
Kullan覺c覺 avatar覺
evsen81

Ya: 42
Kay覺t: 25 Nis 2014, 19:29

Mesaj copycat » 11 Mar 2016, 12:34

arkadalar bana sorarsan覺z dhl, tnt, fedex ve muadillerinden uzak durun. kar覺 taraf EMS yani devlet postas覺n覺n h覺zl覺 ekli ile g繹ndersin, teslimat覺n TR aya覺n覺 da PTT yaps覺n. b繹ylelikle hem sa癟ma sapan ilave masraflar覺n覺z olmaz (depo 羹creti, g羹mr羹k ilemlerine dair ilave hizmet 羹cretleri gibi) hem de taslimat s羹resi olarak EMS ile global irketler aras覺nda ihmal edilebilecek kadar az s羹re fark覺 oluyor.

繹rnek vereyim 癟inden yap覺lan son EMS g繹nderimi 5 i g羹n羹nde kap覺mda teslim ald覺m.
Kullan覺c覺 avatar覺
copycat

Ya: 43
Kay覺t: 30 Mar 2015, 10:28

Mesaj abice » 11 Mar 2016, 13:06

copycat yazd覺:arkadalar bana sorarsan覺z dhl, tnt, fedex ve muadillerinden uzak durun. kar覺 taraf EMS yani devlet postas覺n覺n h覺zl覺 ekli ile g繹ndersin, teslimat覺n TR aya覺n覺 da PTT yaps覺n. b繹ylelikle hem sa癟ma sapan ilave masraflar覺n覺z olmaz (depo 羹creti, g羹mr羹k ilemlerine dair ilave hizmet 羹cretleri gibi) hem de taslimat s羹resi olarak EMS ile global irketler aras覺nda ihmal edilebilecek kadar az s羹re fark覺 oluyor.

繹rnek vereyim 癟inden yap覺lan son EMS g繹nderimi 5 i g羹n羹nde kap覺mda teslim ald覺m.
+1

Bir kere DHL ile bir ey ald覺m bir daha t繹vbe. PTT cand覺r can [emoji1]
Kullan覺c覺 avatar覺
abice

Ya: 37
Kay覺t: 06 Eki 2015, 09:54

Mesaj SeRxx » 11 Mar 2016, 13:47

Almanya'dan DHL ile g繹nderilen postalar覺n teslimat覺n覺 PTT yap覺yor. Olas覺 sorunlara yard覺mc覺 olabilecei i癟in 繹deme y繹ntemi olarak da mutlaka Paypal kullan覺lmal覺.
Kullan覺c覺 avatar覺
SeRxx

Ya: 37
Kay覺t: 01 Nis 2011, 22:39

Mesaj evsen81 » 11 Mar 2016, 19:23

SeRxx yazd覺:Almanya'dan DHL ile g繹nderilen postalar覺n teslimat覺n覺 PTT yap覺yor. Olas覺 sorunlara yard覺mc覺 olabilecei i癟in 繹deme y繹ntemi olarak da mutlaka Paypal kullan覺lmal覺.

+1
Ya olduun gibi g繹r羹n ya da g繹r羹nd羹羹n gibi ol.
Kullan覺c覺 avatar覺
evsen81

Ya: 42
Kay覺t: 25 Nis 2014, 19:29

Mesaj saruhang » 16 Mar 2016, 10:05

Steinhart'覺n orjinal sitesi http://www.steinhartwatches.de/ dan sorunsuz bir ekilde alabilrisin. Ben 3 tane ald覺m. Sadece bir tanesinin fiyat覺 y羹ksek olduu i癟in g羹mr羹kten 癟a覺rd覺lar. Onda da gittim sorunsu bir ekilde teslim ald覺m.
Kullan覺c覺 avatar覺
saruhang

Kay覺t: 15 Mar 2016, 17:48

Mesaj theone607 » 18 Ara 2022, 21:50

Saati ald覺n覺z m覺. Memnunmusunuz. Ayn覺 saate bende bak覺yorum karars覺z kald覺m.Birde Steinhart sitesinde t羹rkiyeye kargo bulamad覺m.
Kullan覺c覺 avatar覺
theone607

Kay覺t: 18 Ara 2022, 21:46

ncekiSonraki

D繹n TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: sushi ve 82 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners