Amsterdam Schiphol Havaalan覺 Duty Free Saat Fiyatlar覺

T羹m Genel Saat Konular覺 zerine Payla覺mlar
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B繹l羹m羹m羹zde Saatlerle 襤lgili Dier Spesifik Konu Bal覺klar覺m覺z Haricideki Sohbet ve Payla覺mlar覺n覺z覺 Yapabilirisiniz. D羹zenli ve Anla覺labilir Bir Ortam Olmas覺 Amac覺 ile L羹tfen Mesajlar覺n覺z覺 Yaz覺m Kurallar覺na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Amsterdam Schiphol Havaalan覺 Duty Free Saat Fiyatlar覺

Mesaj MertYe » 19 Eki 2015, 00:31

Merhabalar,

Yakla覺k 1.5 ay kadar 繹nce Amsterdam'a gitmitim. Duty Free'de resim 癟ektiimi foruma ekleyeceimi s繹ylemitim fakat pek boluk yakalayamad覺m bunun i癟in. Amsterdam'da normal vergi %19 ve bu fiyatlar vergi hari癟 olduu i癟in cazip duruyor. Fakat kesinlikle burunlar覺ndan k覺l ald覺rmaz bir tav覺rla sat覺 yap覺yorlar. 114060 No Date Submariner i癟in 5454 Euro fiyat listelemilerdi ciddi olsam o 4 Euro'yu 癟izip 5450 Euro'ya vermeyecek gibi duruyorlard覺 a癟覺k癟as覺. Alt覺n model d羹羹n羹rseniz az bir indirim yapabiliriz derken yeni WG 116719 BLRO referansl覺 pepsi bezeli g繹steriyordu sat覺c覺. Kendi d羹羹ncem 羹lke i癟erisinde bir maazadan %8-10 civar覺 bir indirim al覺p 羹zerine %15 tax free almak daha uygun fiyatlara gelecektir ki ciddi al覺c覺lar覺n b繹yle anslar覺 olaca覺n覺 d羹羹n羹yorum. Duty Free'de bizde zaten ucuz biz nas覺lsa satar覺z gibi durumlar mevcut.

Resimler y羹ksek 癟繹z羹n羹rl羹kte normalde fiyatlar 癟ok rahat okunuyor bilgisayarda zoom yapt覺覺mda. Eer s覺k覺nt覺 olursa okumada ilgilenenlere mailde atabilirim resimleri. Resimleri genelde hizliresim.com 羹zerinden upload ediyorum baka yerlerden de upload deneyebilirim sorun olmas覺 durumunda.

襤lk olarak Rolex ile bal覺yorum.

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Breguet

Resim

Resim

Resim

Bvlgari

Resim

Resim

Omega

Resim

Resim

Resim

Tag Heuer

Resim

Resim

Resim

Resim

IWC

Resim

Resim

Resim

Tudor

Resim

Edit: Baz覺 fotolar k繹t羹 癟覺km覺. Sat覺c覺lar biraz ters bak覺yordu ben fotoraflar覺 癟ekerken onlar覺n korkusuna ufak tefek hatalar olmu. IWC'lerin y羹z羹ne nur inmi mesela :D. Art覺k olduu kadar diyelim. [emoji106]
En son MertYe taraf覺ndan 19 Eki 2015, 20:38 tarihinde d羹zenlendi, toplamda 1 kere d羹zenlendi.
Kullan覺c覺 avatar覺
MertYe

Ya: 30
Kay覺t: 14 Au 2014, 19:13

Re: Amsterdam Schiphol Havaalan覺 Duty Free Saat Fiyatlar覺

Mesaj eyimen » 19 Eki 2015, 00:59

Eline saglik :champ:
Kullan覺c覺 avatar覺
eyimen

Ya: 43
Kay覺t: 13 Tem 2015, 22:54

Mesaj MertYe » 19 Eki 2015, 01:09

eyimen :champ:

Bu arada tapatalktan bakt覺覺mda resim kaliteleri 癟ok d羹羹yor. Net fiyatlar覺 pc, tablet 羹zerinden daha net g繹rebilirsiniz.
Kullan覺c覺 avatar覺
MertYe

Mesaj Wwtr » 19 Eki 2015, 07:53

Teekk羹rler
Kullan覺c覺 avatar覺
Wwtr

Kay覺t: 20 Mar 2010, 14:02

Mesaj Tgm » 19 Eki 2015, 09:55

Mert, 2 ay 繹nce Amsterdam'dayd覺m. Ald覺覺m parf羹mler i癟in global tax free den iade ald覺m. Tamam覺n覺 pein istediim i癟in alaca覺m vergi iadesinden de %15-20 civar覺nda kesinti yapt覺lar :) n羹mde Katarl覺 bir vatanda vard覺. Adam Amsterdam'覺 valize koymu g繹t羹r羹yor :D d羹nya kadar fatura var elinde. Biz de 3, 5 parf羹m羹n iadesini alaca覺z diye u癟a覺 ka癟覺r覺yorduk az daha :)
"I'm gonna make him an offer he can't refuse."
Kullan覺c覺 avatar覺
Tgm

Ya: 36
Kay覺t: 24 ub 2014, 15:17

Mesaj cyilmaz85 » 19 Eki 2015, 10:48

Bence 癟ok faydal覺 payla覺m. Teekk羹rler. :thumbup:
Kullan覺c覺 avatar覺
cyilmaz85

Kay覺t: 02 Au 2015, 19:34

Mesaj MertYe » 19 Eki 2015, 11:06

Tgm yazd覺:Mert, 2 ay 繹nce Amsterdam'dayd覺m. Ald覺覺m parf羹mler i癟in global tax free den iade ald覺m. Tamam覺n覺 pein istediim i癟in alaca覺m vergi iadesinden de %15-20 civar覺nda kesinti yapt覺lar :) n羹mde Katarl覺 bir vatanda vard覺. Adam Amsterdam'覺 valize koymu g繹t羹r羹yor :D d羹nya kadar fatura var elinde. Biz de 3, 5 parf羹m羹n iadesini alaca覺z diye u癟a覺 ka癟覺r覺yorduk az daha :)

Fatura ba覺na 3 euro gibi bir kesinti yapm覺lard覺 benden. En az覺ndan 繹yle hat覺rl覺yorum.
Kullan覺c覺 avatar覺
MertYe

Mesaj MertYe » 19 Eki 2015, 11:06

Wwtr :champ:
cyilmaz85 :champ:
Kullan覺c覺 avatar覺
MertYe

Sonraki

D繹n TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Majestic-12 [Bot] ve 136 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners