Doland覺r覺c覺l覺k Uyar覺s覺!!! Audemars Piguet Royal Oak Offshore

T羹m Genel Saat Konular覺 zerine Payla覺mlar
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B繹l羹m羹m羹zde Saatlerle 襤lgili Dier Spesifik Konu Bal覺klar覺m覺z Haricideki Sohbet ve Payla覺mlar覺n覺z覺 Yapabilirisiniz. D羹zenli ve Anla覺labilir Bir Ortam Olmas覺 Amac覺 ile L羹tfen Mesajlar覺n覺z覺 Yaz覺m Kurallar覺na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Doland覺r覺c覺l覺k Uyar覺s覺!!! Audemars Piguet Royal Oak Offshore

Mesaj ermanergin83 » 07 Eki 2015, 16:07

Arkadalar herkese merhaba.Bende bu sitedeki herkes gibi saatlere son derece merakl覺 ve bu konuda zaaflar覺 olan bir kardeinizim.D繹nem d繹nem 癟eitli marka ve model saatler kullan覺yor ve bir s羹re sonra bunlar覺n sat覺覺n覺 yap覺yorum.Yine ge癟tiimiz hafta sonu saatlerimden birini satarken ve bu konuda tecr羹belerime g羹vendiim halde y羹kl羹 miktarda sahte Euro banknot alarak doland覺r覺ld覺m.Biliyorumki yaz覺m覺 okuduktan sonra bir癟ounuz ben bu oyuna d羹mezdim diyeceksiniz fakat kar覺mdaki ah覺s 癟ok profosyoneldi ve ben kendime,ticaret tecr羹beme 癟ok g羹veniyor olmama ramen beni bir g羹zel kontrol羹ne ald覺.Bu ii yaparken yabanc覺 para kullan覺yor ve paralar覺n kalitesi bankalar覺n dahil zor ay覺rt edecei cinsten iyi.Bana Euro verdi fakat benden 繹nceki arkada覺 da Amerikan Dolar覺 ile doland覺rm覺.Emniyetten ald覺覺m bilgiye g繹re ben bu konudaki ilk vukuat覺 deilim ve anlad覺覺m kadar覺yla da son olmayaca覺m.ahs覺n bu su癟tan 30 a yak覺n vukuat覺 bulunuyor.Bu y羹zden herkesi bu konuda bilgilendirmek amac覺 ile bu sohbeti a癟may覺 uygun g繹rd羹m.Yaz覺m覺n alt覺nda kapt覺rd覺覺m saatimin ve beni doland覺ran ahs覺n fotoraflar覺n覺 paylaaca覺m.Ben kendisini daha 繹nce hayat覺mda hi癟 g繹rmedim.Saatimin sahibinden.com sitesi 羹zerinde ilan覺 vard覺 ve bana ordan ulat覺.L羹tfen sizde bu ekilde ticaretleriniz olaca覺 zaman son derece dikkatli olun.Herkese sayg覺lar sevgiler.

Resim
Resim
Resim
Resim
En son ermanergin83 taraf覺ndan 07 Eki 2015, 18:19 tarihinde d羹zenlendi, toplamda 3 kere d羹zenlendi.
Kullan覺c覺 avatar覺
ermanergin83

Kay覺t: 06 Eki 2015, 09:00

Re: Doland覺r覺c覺l覺k Uyar覺s覺!!! Audemars Piguet Royal Oak Offs

Mesaj sercankaf » 07 Eki 2015, 17:45

Gecmis olsun ama fotograflar gorunmuyor malesef
Coming together is a beginning. Keeping together is progress. Working together is success.
Kullan覺c覺 avatar覺
sercankaf

Ya: 41
Kay覺t: 16 May 2012, 09:33

Mesaj ankura » 07 Eki 2015, 18:12

Ge癟mi olsun.

umar覺m bir ekilde kayb覺n覺z覺 telafi edersiniz.

fotoraflar g繹r羹nm羹yor.
Kullan覺c覺 avatar覺
ankura

Kay覺t: 04 May 2015, 13:00

Mesaj Anesthesia » 07 Eki 2015, 18:12

B羹y羹k ge癟mi olsun, umarim suclu yakalanir ve saati geri alabilirsiniz.
para transferlerini bankalar yoluyla yapmanin gerekliliini vurguluyorsunuz adeta
zg羹r kalana kadar imza mimza yok
Kullan覺c覺 avatar覺
Anesthesia

Ya: 47
Kay覺t: 16 Kas 2012, 17:24

Mesaj Shinigami » 07 Eki 2015, 18:17

ok b羹y羹k ge癟mil olsun, herkesin ba覺na ne kadar dikkatli olsa bile gelebilecek bir 繹rnek, el elden 羹st羹nd羹r, siz her 繹nlemi ald覺覺n覺z覺 d羹羹nd羹羹n羹z anda bile 癟ok ince bir detay d羹羹nm羹t羹r doland覺r覺c覺, yine kand覺r覺r. Anesthesia n覺n dedii gibi but羹r y羹ksek limitli sat覺larda eft eklinde para transferi daha mant覺kl覺. Art覺k herkeste ak覺ll覺 telefon, an覺nda bankac覺l覺k var, eft ler genelde g羹n i癟inde 5 dakikada ge癟iyor, ii sansa b覺rakmamak laz覺m.
Kullan覺c覺 avatar覺
Shinigami

Kay覺t: 02 Haz 2012, 12:10

Mesaj ermanergin83 » 07 Eki 2015, 18:22

Teekk羹r ederim arkadalar.Kendim mesaj覺 okuduumda link lere t覺klad覺覺mda fotoraflar覺 g繹rebiliyorum.Eksik birey mi yap覺yorum bu konuda bilgisi olan arkadalar bana yard覺mc覺 olabilir mi?
Kullan覺c覺 avatar覺
ermanergin83

Kay覺t: 06 Eki 2015, 09:00

Mesaj raven » 07 Eki 2015, 18:30

Gecmis olsun :(
Linklere tiklayinca fotolar aciliyor sorun yok :thumbup:
D羹羹n羹yorum 繹yleyse var覺m, d羹羹nemiyorum 繹yleyse mal覺m!
Kullan覺c覺 avatar覺
raven

Ya: 53
Kay覺t: 26 Nis 2013, 19:31

Mesaj zafeer » 07 Eki 2015, 19:19

Cok gecmis olsun
Kullan覺c覺 avatar覺
zafeer

Ya: 36
Kay覺t: 02 Ara 2011, 02:46

Sonraki

D繹n TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 116 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners