Doland覺r覺c覺l覺k Uyar覺s覺!!! Audemars Piguet Royal Oak Offshore

T羹m Genel Saat Konular覺 zerine Payla覺mlar
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B繹l羹m羹m羹zde Saatlerle 襤lgili Dier Spesifik Konu Bal覺klar覺m覺z Haricideki Sohbet ve Payla覺mlar覺n覺z覺 Yapabilirisiniz. D羹zenli ve Anla覺labilir Bir Ortam Olmas覺 Amac覺 ile L羹tfen Mesajlar覺n覺z覺 Yaz覺m Kurallar覺na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Doland覺r覺c覺l覺k Uyar覺s覺!!! Audemars Piguet Royal Oak Offs

Mesaj Ground » 08 Nis 2016, 17:15

Kullan覺c覺 avatar覺
Ground

Ya: 42
Kay覺t: 17 Ara 2015, 02:48

Mesaj ermanergin83 » 09 Nis 2016, 11:24

nadsevic yazd覺:Gazetenin internet sitesinde bu haberi okuyunca madur olan kii akl覺ma geldi; yakalanan kiinin malum kii olduunu anlay覺nca ger癟ekten sevindim. umar覺m arkada da saatine bir an 繹nce kavuur.

Ayr覺ca bana g繹re; sahte kimlikle, sahte paralarla, sahte plakalarla yaayan bu zanl覺n覺n saatlerinin orjinal olmas覺 ibretlik bir durumdur.

Nadsevinc iyi dileklerin i癟in teekk羹r ederim.Bu konuyu a癟an madur arkada bendim.Saatimi geri alabilirmiyim bilmiyorum ama zanl覺n覺n yakalanm覺 olmas覺 癟ok g羹zel bir haber.A癟覺k s繹ylemek gerekirse pek umudum yoktu.Emniyet birimlerimize olan g羹venim bir kat daha artt覺.Muhtemelen bu herif bizden 癟arpt覺覺 saatleri 癟oktan satt覺 ama daha 繹nceden pek 癟ok su癟tan aramas覺 olduu i癟in 22 sene yatar覺 var.Bu sebeple sat覺lan saatler 10 tane el deitirmi bile olsa emniyet sat覺n alan kiilere ulaacakt覺r diye d羹羹n羹yorum.B羹t羹n arkadalara tavsiyem al覺veri yapt覺覺n覺z yerlere 癟ok dikkat edin l羹tfen.
Kullan覺c覺 avatar覺
ermanergin83

Kay覺t: 06 Eki 2015, 09:00

Mesaj archer75 » 09 Nis 2016, 12:39

Bir癟ok AVM'in i癟erisinde hafta i癟i ge癟 saate ve haftasonlar覺 a癟覺k banka ubesi bulunmakta. Al覺veriinizi bu AVM'lerde yap覺n, al覺c覺 birlikte paray覺 bankaya yat覺r覺n hi癟bir sorun 癟覺kmaz.

Sent from my iPad using Tapatalk
Kullan覺c覺 avatar覺
archer75

Kay覺t: 14 Mar 2013, 06:40

Mesaj ugurtatari » 09 Nis 2016, 16:53

ok ge癟mi olsun valla.YAz覺k
Gen癟ler yal覺lar覺n aptal olduunu san覺r;Ama yal覺lar gen癟lerin aptal olduunu bilir..
Kullan覺c覺 avatar覺
ugurtatari

Ya: 53
Kay覺t: 02 Oca 2014, 01:02

nceki

D繹n TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Mtn ve 136 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners