Hangi Saati Denediniz / İncelediniz?

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Hangi Saati Denediniz / İncelediniz?

Mesaj rolexcollector » 31 Eki 2017, 16:29

therapeute yazdı:Hangi markalar , TR'de nispeten uygun fiyatlarda satılmakta?
( Bir forumda , şu anda TR'de Rolex Dubai'ye göre daha uygun diyordu )

Bu tanıma uyan 1000-1500 euro bandında markalar hangileridir? ( varsa )
Omega diyebilirim

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
The best , or nothing..
Instagram : rolex.collector
Kullanıcı avatarı
rolexcollector

Mesaj Merdo » 31 Eki 2017, 16:54

Omega'nın uygunluğu mazide kalmış artık.Dünya ile fiyatlar aynı aşağı yukarı belli başlı modellerde alınan %30-35'lere varan indirimler yok artık benim bildiğim kadarıyla.
Kullanıcı avatarı
Merdo

Mesaj bumega » 31 Eki 2017, 17:52

therapeute yazdı:Hangi markalar , TR'de nispeten uygun fiyatlarda satılmakta?
( Bir forumda , şu anda TR'de Rolex Dubai'ye göre daha uygun diyordu )

Bu tanıma uyan 1000-1500 euro bandında markalar hangileridir? ( varsa )
Bence sorunuzun yanıtı duruma,ülkeye ,zamana ,modele ve kur oranlarina gore surekli değişiklik göstermekte. Önemli gun ve tatil zamanlarinda yapilan indirimler, tax free oranlari da bu fiyat değişimlerinin birer parcasi. Bazen ülkemizde bazen de yurtdışında ayni saat daha uygun fiyata alinabilmekte diye dusunuyorum her ülkede saat bakan birisi olarak nacizane.
Kullanıcı avatarı
bumega

Mesaj Umutt » 31 Eki 2017, 20:40

bumega yazdı:Umutt hocam 2 ay once ordaydım aslında. Bulabildiğim tum saatcilere de bakmistim belki buraya da rastlamis olabilirim. Cok tesekkur ederim. Adresi de almak isterim tabi. Sizi de ayrica takdir ettim. Benim kotu huyum da boyle bir firsat bulunca aklımda olmayan modeli bile almak. [emoji3] sanirim gecen bahsettiginiz panerai yide ben olsam almis olurdum. Wr ina felan bakmaksizin 2. El fiyatından bile uygun derdim. Bir paneraim olsun diye almis olurdum. Selamlar.

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam mağazanın adı Juwelier Heetman, Rotterdam ın meşhur alışveriş caddesi Lijnbaan üzerinde, numara 92. Hocam ben de öyleyim bakmayın kendinle mücadele ediyorum, almadığım bu Panerai de hala aklımda. Maalesef bu saat hobisi, hobi değil hastalık :( Selamlar size ve tüm forum ahalisine.
Kullanıcı avatarı
Umutt

Mesaj therapeute » 01 Kas 2017, 12:55

Yanıtlar için teşekkür ederim. Hoş bana çoğu saat güzel görünmekte , ama fotoğraftaki Nomos'lar çok hoşuma gitti diyebilirim. Bu saatleri TR'den mi almak uygun yoksa Avrupa mı? Birçok akrabam olduğu için getirtme sıkıntım olmaz.
Kullanıcı avatarı
therapeute

Mesaj rolexcollector » 01 Kas 2017, 22:45

Umutt yazdı:
bumega yazdı:Umutt hocam 2 ay once ordaydım aslında. Bulabildiğim tum saatcilere de bakmistim belki buraya da rastlamis olabilirim. Cok tesekkur ederim. Adresi de almak isterim tabi. Sizi de ayrica takdir ettim. Benim kotu huyum da boyle bir firsat bulunca aklımda olmayan modeli bile almak. [emoji3] sanirim gecen bahsettiginiz panerai yide ben olsam almis olurdum. Wr ina felan bakmaksizin 2. El fiyatından bile uygun derdim. Bir paneraim olsun diye almis olurdum. Selamlar.

Hocam mağazanın adı Juwelier Heetman, Rotterdam ın meşhur alışveriş caddesi Lijnbaan üzerinde, numara 92. Hocam ben de öyleyim bakmayın kendinle mücadele ediyorum, almadığım bu Panerai de hala aklımda. Maalesef bu saat hobisi, hobi değil hastalık :( Selamlar size ve tüm forum ahalisine.
Maalesef. Hastalık...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
The best , or nothing..
Instagram : rolex.collector
Kullanıcı avatarı
rolexcollector

Mesaj eraslani » 05 Kas 2017, 13:06

Kadran rengi enteresan geldiği için bakmıştım..Saticinin ilgisini de oris tsf çekince karşılıklı inceledik saatleri..Oris marka olarak saat&saat mağazalarında olacak artık dediler..
Bu saat için 14 bin tl fiyat verip bunun fırsat olduğunun altını çizdiler.. Resim

Kullanıcı avatarı
eraslani

Mesaj anywhere » 05 Kas 2017, 14:19

eraslani yazdı:Bu saat için 14 bin tl fiyat verip bunun fırsat olduğunun altını çizdiler..

Böyle örneklere rastladıkça hem bu tip zincir mağazalardan, hem de birinci el saat alma fikrinden soğuyorum.
Kullanıcı avatarı
anywhere

ÖncekiSonraki

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 143 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners