Hangi Saati Denediniz / İncelediniz?

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Hangi Saati Denediniz / İncelediniz?

Mesaj maxx » 01 Eki 2017, 21:38

Resim nasıl yollanıyor diye sorsam :D Telefon tapalakdan olmadı
Kullanıcı avatarı
maxx

Mesaj anywhere » 01 Eki 2017, 22:57

eraslani yazdı:
Caner1983 yazdı:
eraslani yazdı:Enteresan bir şekilde alıp tek başına kullanmak geçti içimden..Hızla uzaklaşarak ani karar vermekten kaçtım resmen..

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Abi fiyata nediolar?????
Akıl karışıklığına yok açar ama
Saatvesaat 21500 etiket koymuş çelik bilezikle..
Ne olur ? Deyince 18.000 yapalım dediler..
Kalite hissiyatı olarak asla bir speedmaster değil..Hatta benim fc healey ile denk diyebilirim..
Başka marka,başka bir model isimli aynı saat olsa bu fiyata güler geçerdim herhalde..autavia nın ayrı bir durumu var..
Allah sonumuzu hayretsin [emoji38]

18.000 TL....
Resim
Kullanıcı avatarı
anywhere

Mesaj SeiKinetic » 06 Eki 2017, 12:43

Şu re-issuelere çekilen abartılı fiyatlar....
Tutto ha una maniera.
Kullanıcı avatarı
SeiKinetic

Mesaj anywhere » 07 Eki 2017, 17:15

Ölçüleri ve renk uyumunu güzel buldum. Ama polisaj kalitesi standart deri kayışlı oluşu düşündürdü.

Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
anywhere

Mesaj bumega » 10 Eki 2017, 14:36

Ben en son seamaster in co-axial 2013 uretimi chrono 44mm modeline baktim magazada. Muhtemelen ellerinde kalan bir ürün. Kalitesi cok iyi. Ama kafami kurcalayan eski 3330 kaliper olmasi. Yani ETA A08.L01 base longines L688 temelli. 28800 bph 54 h guc reservi var. Fakat goruntusu ve kalitesi kolda verdigi his müthiş. Herkese selamlar. Resim

Kullanıcı avatarı
bumega

Mesaj maxx » 16 Eki 2017, 22:43

Geçtiğimiz Cumartesi Patek Philippe Paris butiğine girdim, 2-3 satış elemanı beni ön salonda karşıladı. Nautilus'un bazı modellerini göreceğim dedim, satış elemanı Nautilus'un ve Aquanaut'un hiçbir modeli elimizde yok dedi, şok oldum , nasıl yani bir tane bilemi yok, yok dedi, bir yandan düşünüyorum ne yapabilirim, saat olmaması mümkün değil, bu niye böyle dedi, daha önce 2-3 kere o butiğe girdim saat baktım Cenevre butiğe daha fazla. üstüm başım gayet düzgün, hiçbirşey demeden direk yok demesi beni şaşırttı, dedimki ana kataloğunuzu görebilirmiyim, yanındaki sehpadan ince 2017 de çıkan saatlein kataloğunu verdi, dedimki bu ana katalog değil, bu dedi 2017 kataloğu, demek istiyorki yani fazla uzatma katalog istedin verdik işte:)) Bu arada ayakdayız arka salona almadılar beni , ön salonda kapının önündeyiz, katalogdan bir saat gösteriyim beni salona alsın, bi oturayım konuşacağım adamla, adamlar beni karaborsacı falan sandı herhalde :D Katalogdan bir saat gösterdim bunu görebilirmiyim dedim, gösterdiğim saatde bu arada 5316P Perpetual, minute repeater, Tourbillon mış :D dışarı çıktıkdan sonra baktım,ama katalogda sadece numarası yazıyor neyse adam dediki o saat 1,5 senede üretiliyor onu almak isteyeni patronumuz Thierry Stern'e bildiriyoruz o müşeteriye bakıyor ve o karar veriyor saati alıp alamayacağına,bu arada 5711 çelik için 2 sene bekleme süresi veriyoruz, dedim tamam anlaşıldı şu kapıyı açarmısınız, ben bi çıkıyım burdan :D
Kullanıcı avatarı
maxx

Mesaj Baran » 17 Eki 2017, 08:54

Götü boklu herif 10 vasıtayla gelir oraya birde böyle artistlik yapmazlarmı...1 deste parayı önüne attınmı donlarını indirir hepsi .Alışverişten bile keyif aldırmıyorlar insana alacağın varsada almazsın.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
Baran

Mesaj khef » 17 Eki 2017, 09:25

Firmaların bu şekilde kendine süs vermesini çok inandırıcı ve etkili bulmuyorum. Müşteri kaybettirmek bir yana, markayı daha itici hale getiriyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
khef

ÖncekiSonraki

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 166 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners