Hangi Saati Denediniz / İncelediniz?

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Hangi Saati Denediniz / İncelediniz?

Mesaj mertk » 07 Şub 2019, 13:08

salguz yazdı:Zaten genelde %10 indirim yapıldığı söyleniyor.Fakat biraz zorlanırsa %15 , peşin alımda da %20 olabilir gibi geliyor.

Campanola da monacolara %25 indirim yaptı daha da yaparım diyo Teyfik Aydın da niye bu kadar az indirim oranları?
IVAN BEBEK BİR GÜN TÜRKİYE'YE YOLUN DÜŞECEK!!!
Kullanıcı avatarı
mertk

Mesaj slhgzl » 07 Şub 2019, 17:58

mertk Tevfik Aydın daki diğer marklardaki indirim oranlarını sormadım ama nomosa fazla indirim yapmıyorlar.
Civil Engineer
Kullanıcı avatarı
slhgzl

Mesaj mertk » 12 Şub 2019, 19:36

Tudor’u pek beğenemedim çocuk saati gibi kaldi gözümde belki başka renk kombinasyonlarini beğenebilirim ama biraz fazla hareketli.Aklimda olan bir modeldi ama deneyince içime sinmedi.24 bin tl fiyat verdiler ben chrono24’den bakmıştım daha ucuza alinabilir tahminen.Black Bay 58 ellerinde yoktu o yüzden deneyemedim ama aklimda olan bir model

Tudor Heritage Chrono

Resim

Rolex milgauss hep aklimda olan bir modeldi çünkü elektrik elektornik mühendisiyim,saat bizim için tasarlanmış.Manyetik alanlarda saatimizi bozmadan kullanabilelim diye.Ama yine denediğimde bu renk kombinasyonuna ısınamadim , siyah kadranlisini denemem lazim onu beğenebileceğimi düşünüyorum.

Rolex Milgauss

Resim

Rolex submariner ilk defa denedim ve aşık oldum.Boyutları ve kalınlığı çok hoşuma gitti.Ama altın çelik kombinasyonu bana göre değil.Çelik versiyonu aklımda ama babama alıcaz herhalde bu saati.Benim favorim submariner oldu bu denemelerde

Rolex Submariner

Resim
Kullanıcı avatarı
mertk

Mesaj Maradona » 13 Şub 2019, 00:20

mertk yazdı:Tudor’u pek beğenemedim çocuk saati gibi kaldi gözümde belki başka renk kombinasyonlarini beğenebilirim ama biraz fazla hareketli.Aklimda olan bir modeldi ama deneyince içime sinmedi.24 bin tl fiyat verdiler ben chrono24’den bakmıştım daha ucuza alinabilir tahminen.Black Bay 58 ellerinde yoktu o yüzden deneyemedim ama aklimda olan bir model

Tudor Heritage Chrono

Resim

Rolex milgauss hep aklimda olan bir modeldi çünkü elektrik elektornik mühendisiyim,saat bizim için tasarlanmış.Manyetik alanlarda saatimizi bozmadan kullanabilelim diye.Ama yine denediğimde bu renk kombinasyonuna ısınamadim , siyah kadranlisini denemem lazim onu beğenebileceğimi düşünüyorum.

Rolex Milgauss

Resim

Rolex submariner ilk defa denedim ve aşık oldum.Boyutları ve kalınlığı çok hoşuma gitti.Ama altın çelik kombinasyonu bana göre değil.Çelik versiyonu aklımda ama babama alıcaz herhalde bu saati.Benim favorim submariner oldu bu denemelerde

Rolex Submariner

Resim
Ben de bu renk Milgauss hastasıy(d)ım ama bu fotoğrafa bakınca kolda görmem gerektiğini anladım... Cidden çok çiğ durmuş... :-(

İlginç... [emoji848]
Kullanıcı avatarı
Maradona

Mesaj mertk » 13 Şub 2019, 14:38

Tudora ne diyorsunuz çok renkli ya
Kullanıcı avatarı
mertk

Mesaj debra » 13 Şub 2019, 16:00

Ben tudor u hiç beğenmedim, tudorda favorim black bay M79230N-0009 milgauss konusunda da bu sene yeni bir milgauss gelecek gibi duruyor, ben olsam beklerdim :)

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
debra

Mesaj mertk » 14 Şub 2019, 17:20

Bugun teyfik aydindaydim bir kac saat denedim benim tercihim olmasada unitas makinenin gorusune bayiliyorum boyle bir bildiginiz normal saat varsa söyleyin lütfen.

Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
mertk

Mesaj Ankthas » 14 Şub 2019, 23:01

Bugün ilk kez Oris diverlarını denedim kolumda. Biraz mağazanın spot ışıklarının da azizliğine uğradı saatler fakat yine de beklentilerimin çok çok altında kaldı modeller. Fotoğraflardan gayet güzeller ve bu kadar insan beğeniyorsa iyidir diye düşünüp gitmiştim mağazaya. Öncelikle Oris - Aquis 43mm boyut olarak zaten bana uygun değilmiş bu direkt tescillendi fakat denediğim clipperton modelinin kadranı çok çiğ ve basit geldi. Ayrıca yeni modellerdeki parlak seramik bezeli de gene çok basit ve fazla parlak buldum. Fakat beklediğimden hafifti. Arabic indeksli Diver 65 modeli çocuk saati gibi geldi gözüme boyut olarak ise en idealiydi. Diğer Diver 65'in ise hiçbir albenisi yok bence. Etiket üzerinden %20 indirimli mağaza fiyatları; metal bilezikliler 10k, silikon 9k:

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim
Deniz
Kullanıcı avatarı
Ankthas

ÖncekiSonraki

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 145 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners