Uygun Fiyatlı İsviçre Saat Markaları

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Uygun Fiyatlı İsviçre Saat Markaları

Mesaj alltomatic » 19 Şub 2010, 00:53

Neden sadece belli markaların satışı yapılıyor ülkemizde.Distribütör firmalar hep sanki elde kalan ya da quartz mekanizmaları satısa sunuyorlar.Adı cismi belli olan markalara zaten belli bir kesim ulaşabiliyor.Benim anladıgım aslında isviçre otomatik saatleri uygun fiyata pazarlayan birçok marka var.Bu fiyatlar normal degıl bence.İsterseniz yurtdısı fiyatlara bakın bunun sebebi nedir sizce?biz çok mu zenginiz?Biri şu forumda uygun fiyatlı isviçre otomatik saat markası distribütörlügünü alsa eminim çok iyi kazanır...Akıllandık.
Kullanıcı avatarı
alltomatic

Re: Uygun Fiyatlı İsviçre Saat Markaları

Mesaj Frax » 19 Şub 2010, 01:19

Bugün Nişantaşı D&R da İsviçre saat yıllığını gördüm.Hayatımda hiç duymadığım o kadar çok marka vardı ki.61 lira etiketi olmasa alıp uzun uzun incelesem çok güzel şeyler çıkacağına eminim.
Kullanıcı avatarı
Frax

Mesaj Clk » 19 Şub 2010, 08:27

Ben bir kac marka yazayim

www.titoni.ch (isvicre)

www.junkers-uhren.de (almanya)

www.zeno-watch.ch (isvicre)

www.mondaine-onlineshop.de (isvicre)

www.wenger.ch (isvicre)

www.victorinox.com (isvicre)

www.certina.com (isvicre)

www.xen.de (almanya)

www.swiss-military.info (isvicre)

www.hanowa.ch (isvicre)

www.abartwatches.ch (isvicre)

www.gcwatches.com (isvicre yapimi)
TÜRK'üm!!! Ülkem TÜRKIYE CUMHURIYETI, bayragim TÜRK BAYRAGI ve milli icecegim RAKI'dir...
Kullanıcı avatarı
Clk

Mesaj promise1907 » 20 Şub 2010, 21:26

burada gördükten sonra zeno marka saatleri yakından görmek amacıyla bir operasyon başlattım, kaldı ki istediğim gibi birşey bulsam alacaktım bile, bırakın benim gibi amatör saat meraklılarını, bu işten para kazanan.. işi saat satmak olan birçok kişi zeno'yu daha önce duymamış, bilmiyor!! bir de ukala tavırlarla "zenith olmasın o" babında cümleler kuranlar oldu :) demekki bu sektörde daha çok yol alınması gerekiyor ülkemizde...
Kullanıcı avatarı
promise1907

Mesaj Frax » 20 Şub 2010, 23:09

Zeno ve Junkers konuları vardı sanki daha önceden yine yanılmıyorsam.
Kullanıcı avatarı
Frax

Mesaj promise1907 » 21 Şub 2010, 00:02

frax1 yazdı:Zeno ve Junkers konuları vardı sanki daha önceden yine yanılmıyorsam.

Sanıyorum vardı, çünkü bende ilk burada görmüştüm. Zeno nun logosu inanılmaz cazibe katıyor saatlere (benim için) saatlerde sanki II.Dünya savaşının izleri var... o dönemin oldukça ilgilisi olarak benide o cezbetti. İnternette bi iki tane buldum ikinci el,ama istediğim gibi değillerdi. İstediğim gibi bir zeno ya ilk rastladığımda galiba alırım..

hatta şimdi zeno'ya mail attım, bu ülkede büyük potansiyel var neden herhangi bir yetkili satıcınız yok diye.. girin piyasaya pişman olmazsınız gibilerinden gaz bile verdim :lol:
Kullanıcı avatarı
promise1907

Mesaj Frax » 21 Şub 2010, 00:17

promise1907 yazdı:
frax1 yazdı:Zeno ve Junkers konuları vardı sanki daha önceden yine yanılmıyorsam.

Sanıyorum vardı, çünkü bende ilk burada görmüştüm. Zeno nun logosu inanılmaz cazibe katıyor saatlere (benim için) saatlerde sanki II.Dünya savaşının izleri var... o dönemin oldukça ilgilisi olarak benide o cezbetti. İnternette bi iki tane buldum ikinci el,ama istediğim gibi değillerdi. İstediğim gibi bir zeno ya ilk rastladığımda galiba alırım..

hatta şimdi zeno'ya mail attım, bu ülkede büyük potansiyel var neden herhangi bir yetkili satıcınız yok diye.. girin piyasaya pişman olmazsınız gibilerinden gaz bile verdim :lol:

Seni distribütör yapsınlar o zaman bu kadar hevesliyken :D
Kullanıcı avatarı
Frax

Mesaj Clk » 21 Şub 2010, 01:33

Toywatch yada zeka özürlülerin Rolex ile karsilastirdigi Flip Flopmudur Flik al koluna tak midir nedir Türkiyede satilirken asagida ki saati bulamiyoruz ya Promise arkadasimizin da dedigi gibi cok yol almamiz lazim

Resim
TÜRK'üm!!! Ülkem TÜRKIYE CUMHURIYETI, bayragim TÜRK BAYRAGI ve milli icecegim RAKI'dir...
Kullanıcı avatarı
Clk

Sonraki

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 100 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners