Click To Discover Time Pyramid

Uygun Fiyatl覺 襤svi癟re Saat Markalar覺

T羹m Genel Saat Konular覺 zerine Payla覺mlar
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B繹l羹m羹m羹zde Saatlerle 襤lgili Dier Spesifik Konu Bal覺klar覺m覺z Haricideki Sohbet ve Payla覺mlar覺n覺z覺 Yapabilirisiniz. D羹zenli ve Anla覺labilir Bir Ortam Olmas覺 Amac覺 ile L羹tfen Mesajlar覺n覺z覺 Yaz覺m Kurallar覺na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Uygun Fiyatl覺 襤svi癟re Saat Markalar覺

Mesaj alltomatic » 19 ub 2010, 00:53

Neden sadece belli markalar覺n sat覺覺 yap覺l覺yor 羹lkemizde.Distrib羹t繹r firmalar hep sanki elde kalan ya da quartz mekanizmalar覺 sat覺sa sunuyorlar.Ad覺 cismi belli olan markalara zaten belli bir kesim ulaabiliyor.Benim anlad覺g覺m asl覺nda isvi癟re otomatik saatleri uygun fiyata pazarlayan bir癟ok marka var.Bu fiyatlar normal deg覺l bence.襤sterseniz yurtd覺s覺 fiyatlara bak覺n bunun sebebi nedir sizce?biz 癟ok mu zenginiz?Biri u forumda uygun fiyatl覺 isvi癟re otomatik saat markas覺 distrib羹t繹rl羹g羹n羹 alsa eminim 癟ok iyi kazan覺r...Ak覺lland覺k.
Kullan覺c覺 avatar覺
alltomatic

Kay覺t: 11 Ara 2009, 17:06

Re: Uygun Fiyatl覺 襤svi癟re Saat Markalar覺

Mesaj Frax » 19 ub 2010, 01:19

Bug羹n Nianta覺 D&R da 襤svi癟re saat y覺ll覺覺n覺 g繹rd羹m.Hayat覺mda hi癟 duymad覺覺m o kadar 癟ok marka vard覺 ki.61 lira etiketi olmasa al覺p uzun uzun incelesem 癟ok g羹zel eyler 癟覺kaca覺na eminim.
Kullan覺c覺 avatar覺
Frax

Kay覺t: 27 Ara 2009, 15:36

Mesaj Clk » 19 ub 2010, 08:27

Ben bir kac marka yazayim

www.titoni.ch (isvicre)

www.junkers-uhren.de (almanya)

www.zeno-watch.ch (isvicre)

www.mondaine-onlineshop.de (isvicre)

www.wenger.ch (isvicre)

www.victorinox.com (isvicre)

www.certina.com (isvicre)

www.xen.de (almanya)

www.swiss-military.info (isvicre)

www.hanowa.ch (isvicre)

www.abartwatches.ch (isvicre)

www.gcwatches.com (isvicre yapimi)
TRK'羹m!!! lkem TRKIYE CUMHURIYETI, bayragim TRK BAYRAGI ve milli icecegim RAKI'dir...
Kullan覺c覺 avatar覺
Clk
Limited Edition Club

Kay覺t: 17 Kas 2009, 02:03

Mesaj promise1907 » 20 ub 2010, 21:26

burada g繹rd羹kten sonra zeno marka saatleri yak覺ndan g繹rmek amac覺yla bir operasyon balatt覺m, kald覺 ki istediim gibi birey bulsam alacakt覺m bile, b覺rak覺n benim gibi amat繹r saat merakl覺lar覺n覺, bu iten para kazanan.. ii saat satmak olan bir癟ok kii zeno'yu daha 繹nce duymam覺, bilmiyor!! bir de ukala tav覺rlarla "zenith olmas覺n o" bab覺nda c羹mleler kuranlar oldu :) demekki bu sekt繹rde daha 癟ok yol al覺nmas覺 gerekiyor 羹lkemizde...
Kullan覺c覺 avatar覺
promise1907

Kay覺t: 13 Ara 2009, 07:33

Mesaj Frax » 20 ub 2010, 23:09

Zeno ve Junkers konular覺 vard覺 sanki daha 繹nceden yine yan覺lm覺yorsam.
Kullan覺c覺 avatar覺
Frax

Mesaj promise1907 » 21 ub 2010, 00:02

frax1 yazd覺:Zeno ve Junkers konular覺 vard覺 sanki daha 繹nceden yine yan覺lm覺yorsam.

San覺yorum vard覺, 癟羹nk羹 bende ilk burada g繹rm羹t羹m. Zeno nun logosu inan覺lmaz cazibe kat覺yor saatlere (benim i癟in) saatlerde sanki II.D羹nya sava覺n覺n izleri var... o d繹nemin olduk癟a ilgilisi olarak benide o cezbetti. 襤nternette bi iki tane buldum ikinci el,ama istediim gibi deillerdi. 襤stediim gibi bir zeno ya ilk rastlad覺覺mda galiba al覺r覺m..

hatta imdi zeno'ya mail att覺m, bu 羹lkede b羹y羹k potansiyel var neden herhangi bir yetkili sat覺c覺n覺z yok diye.. girin piyasaya piman olmazs覺n覺z gibilerinden gaz bile verdim :lol:
Kullan覺c覺 avatar覺
promise1907

Kay覺t: 13 Ara 2009, 07:33

Mesaj Frax » 21 ub 2010, 00:17

promise1907 yazd覺:
frax1 yazd覺:Zeno ve Junkers konular覺 vard覺 sanki daha 繹nceden yine yan覺lm覺yorsam.

San覺yorum vard覺, 癟羹nk羹 bende ilk burada g繹rm羹t羹m. Zeno nun logosu inan覺lmaz cazibe kat覺yor saatlere (benim i癟in) saatlerde sanki II.D羹nya sava覺n覺n izleri var... o d繹nemin olduk癟a ilgilisi olarak benide o cezbetti. 襤nternette bi iki tane buldum ikinci el,ama istediim gibi deillerdi. 襤stediim gibi bir zeno ya ilk rastlad覺覺mda galiba al覺r覺m..

hatta imdi zeno'ya mail att覺m, bu 羹lkede b羹y羹k potansiyel var neden herhangi bir yetkili sat覺c覺n覺z yok diye.. girin piyasaya piman olmazs覺n覺z gibilerinden gaz bile verdim :lol:

Seni distrib羹t繹r yaps覺nlar o zaman bu kadar hevesliyken :D
Kullan覺c覺 avatar覺
Frax

Mesaj Clk » 21 ub 2010, 01:33

Toywatch yada zeka 繹z羹rl羹lerin Rolex ile karsilastirdigi Flip Flopmudur Flik al koluna tak midir nedir T羹rkiyede satilirken asagida ki saati bulamiyoruz ya Promise arkadasimizin da dedigi gibi cok yol almamiz lazim

Resim
TRK'羹m!!! lkem TRKIYE CUMHURIYETI, bayragim TRK BAYRAGI ve milli icecegim RAKI'dir...
Kullan覺c覺 avatar覺
Clk
Limited Edition Club

Mesaj alltomatic » 22 ub 2010, 03:05

Evet ger癟ekten arad覺g覺m覺z覺 bulam覺yoruz ama dediginiz gibi bilmiyorlar markalar覺.Benim anlad覺g覺m 羹lkemizde 羹st d羹zey bir k羹lt羹r var saatler konusunda .T羹rkiyedeki gelir dag覺l覺m覺n覺 d羹羹n羹rsek bu k羹lt羹r 癟ok az say覺da.Demem o ki 癟ok paras覺 olan en iyileri alabilir mant覺g覺n覺 da bir tarafa b覺rak覺rsak T羹rkiyede saat yok diyebiliriz...
Kullan覺c覺 avatar覺
alltomatic

Mesaj bizantolog » 22 ub 2010, 09:46

Arad覺覺m覺z saati bulamay覺z elbette, 癟羹nk羹 saat sekt繹r羹, saatleri elma armut cinsinden bir ey zannediyor.

Saat sekt繹r羹 癟al覺anlar覺 ve irketleri, ne yaz覺k ki saatlerin sadece tasar覺m 羹r羹n羹 bir tak覺 olmad覺覺n覺 tarihsel/k羹lt羹rel bir ge癟mie sahip zaman makineleri olduunu bilmiyorlar.

襤yi saatlerin bir sanat eseri olduunu ve kimi saatlerin g繹r羹nd羹羹nden daha derin referanslar覺 olduunu da bilmiyorlar.

T羹rkiye'deki saat sekt繹r羹 insanlar覺n bilin癟li t羹ketici olmalar覺n覺 da istemiyor, hem o zaman dandik saatleri kime satacaklar?
Kullan覺c覺 avatar覺
bizantolog

Ya: 42
Kay覺t: 23 Eki 2009, 11:11

Mesaj Clk » 22 ub 2010, 15:56

:) Son c羹mleye bittim Bizantolog :)
Kullan覺c覺 avatar覺
Clk
Limited Edition Club

Mesaj bizantolog » 22 ub 2010, 15:57

clk yazd覺::) Son c羹mleye bittim Bizantolog :)

Ac覺 ama ger癟ek...
Kullan覺c覺 avatar覺
bizantolog

Ya: 42
Kay覺t: 23 Eki 2009, 11:11

Mesaj alltomatic » 22 ub 2010, 17:53

hakl覺s覺n覺z belki birg羹n degiir d羹s羹nceler forum sayesinde.
Kullan覺c覺 avatar覺
alltomatic

Mesaj Razz » 22 ub 2010, 17:59

bizantolog yazd覺:T羹rkiye'deki saat sekt繹r羹 insanlar覺n bilin癟li t羹ketici olmalar覺n覺 da istemiyor, hem o zaman dandik saatleri kime satacaklar?

Kesinlikle kat覺l覺yorum..
" The difference between men and boyZ is the price of their toyZ "
Kullan覺c覺 avatar覺
Razz
Global Moderator

Ya: 37
Kay覺t: 18 Ara 2009, 16:05

D繹n TSF Genel Saat Sohbeti - TWF General Watch Discussion

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Google [Bot], KerneL ve 15 misafir

Click to Discover Watchonista - The Watches Network

TSF Partner Brands & Medias
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Milus
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Valbray
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners