Saatlerin Teknik Özellikleri?

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Saatlerin Teknik Özellikleri?

Mesaj Bond » 18 Şub 2010, 19:42

Elbette TSF'de her tür ve fiyat segmentinde saatlere aynı yaklaşım var. Pilli, digital, antika, automatic fark etmeksizin tüm marka ve modelleri inceleme gibi bölümlere ekleyiniz lütfen. Zaten danışma bölümündeki sorulardan görülebileceği üzere daha az tanınan ve alt fiyat segmentinde yer alan markalara daha çok özen gösterilerek araştırılıp bilgi veriliyor.
Kullanıcı avatarı
Bond
Administrator

Mesaj padcom » 19 Şub 2010, 18:02

Bond yazdı:Elbette TSF'de her tür ve fiyat segmentinde saatlere aynı yaklaşım var. Pilli, digital, antika, automatic fark etmeksizin tüm marka ve modelleri inceleme gibi bölümlere ekleyiniz lütfen. Zaten danışma bölümündeki sorulardan görülebileceği üzere daha az tanınan ve alt fiyat segmentinde yer alan markalara daha çok özen gösterilerek araştırılıp bilgi veriliyor.

zannedersem herkes bu konu hakkında hemfikir automatik saat kültürünü bu foruma üye olduktan sonra anladım.vede anlamamdan dolayıda çok mutluyum.ilkdefa bir forumda bu kadar aktifim bilgilenmek veya verebiliyorsam bilgimi paylaşmak güzel bir duygu.saatim'in değeri benim için pilli veya automatik olmasından değil ondan hoşlanmam ile lgili bir konu bu.
Kullanıcı avatarı
padcom

Mesaj Clk » 19 Şub 2010, 19:01

padcom yazdı:
Bond yazdı:Elbette TSF'de her tür ve fiyat segmentinde saatlere aynı yaklaşım var. Pilli, digital, antika, automatic fark etmeksizin tüm marka ve modelleri inceleme gibi bölümlere ekleyiniz lütfen. Zaten danışma bölümündeki sorulardan görülebileceği üzere daha az tanınan ve alt fiyat segmentinde yer alan markalara daha çok özen gösterilerek araştırılıp bilgi veriliyor.

zannedersem herkes bu konu hakkında hemfikir automatik saat kültürünü bu foruma üye olduktan sonra anladım.vede anlamamdan dolayıda çok mutluyum.ilkdefa bir forumda bu kadar aktifim bilgilenmek veya verebiliyorsam bilgimi paylaşmak güzel bir duygu.saatim'in değeri benim için pilli veya automatik olmasından değil ondan hoşlanmam ile lgili bir konu bu.

+1 Padcom. Hepimiz ayni düsünceye sahip olsaydik bu hayat zaten cekilmez olurdu. Zevklerimiz farkli olacak ki, bizler karsilastirma yapabilecegiz. Yarin, öbür gün bir arkadas gelse dese ki, ben Breitling quarz kullaniyorum benim saatim en iyisi. Ona hayir diyebilirmiyiz? Hem zamani daha iyi tutuyor, hem kaliteli hem de fiyat olarak daha mantikli :) Ne diyecegiz bu arkadasa yok senin saatinin rotoru yok saniye kolu tikliyor senin saat ise yaramaz mi? yoksa cocuk hakli mi?

Önemli olan sahip olduklarimizdan aldigimiz zevk ve hayallerimizdir. Gerisi bos....
TÜRK'üm!!! Ülkem TÜRKIYE CUMHURIYETI, bayragim TÜRK BAYRAGI ve milli icecegim RAKI'dir...
Kullanıcı avatarı
Clk

Önceki

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Google [Bot] ve 102 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners