Forum Farelerine Dikkat / Doland覺r覺c覺 Uyar覺s覺

T羹m Genel Saat Konular覺 zerine Payla覺mlar
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B繹l羹m羹m羹zde Saatlerle 襤lgili Dier Spesifik Konu Bal覺klar覺m覺z Haricideki Sohbet ve Payla覺mlar覺n覺z覺 Yapabilirisiniz. D羹zenli ve Anla覺labilir Bir Ortam Olmas覺 Amac覺 ile L羹tfen Mesajlar覺n覺z覺 Yaz覺m Kurallar覺na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Forum Farelerine Dikkat / Doland覺r覺c覺 Uyar覺s覺

Mesaj manil » 03 Haz 2015, 11:26

asl覺nda burada doland覺r覺c覺l覺k su癟u ileniyor. Hukuk癟u olanlar daha iyi bilir,

Doland覺r覺c覺l覺k
Madde 157- (1) Hileli davran覺larla bir kimseyi aldat覺p, onun veya bakas覺n覺n zarar覺na olarak, kendisine veya bakas覺na bir yarar salayan kiiye bir y覺ldan be y覺la kadar hapis ve bebin g羹ne kadar adl簾 para cezas覺 verilir.

adam覺n bu ilanlar覺 buraya koyma nedeni, bir ekilde kendisine paray覺 g繹ndertip sonras覺nda arazi olmak. doland覺r覺c覺l覺a eksik teebb羹s v.s.. bir 癟ok ey s繹ylenebilir. Yani ura覺lmak istense asl覺nda kolluk kuvveti idi, savc覺l覺k idi, al覺r gidersiniz.
Some people feel the rain. Others just get wet.

Bob Marley
Kullan覺c覺 avatar覺
manil

Kay覺t: 14 ub 2014, 12:33

Mesaj kilimanjaro » 03 Haz 2015, 11:35

Ya cehaletime verin arkadalar ... imdi bu herifin plan覺 nas覺l ileyecekti ? diyelim ki baka bir ehirde al覺c覺 癟覺kt覺 ... paray覺 isteyip sonra m覺 saat覺 g繹nderecek ? ... eee al覺c覺 kerizmi sadece resmini g繹rd羹羹 saate para says覺n.Biriniz beni ayd覺nlat覺rsa sevinirim.
Ne kadar farkl覺 olursa olsun, sana ait olmayana tenezz羹l etme , ve ne kadar basit olursa olsun senin olandan asla vazge癟me

Ernesto Che GUEVARA
Kullan覺c覺 avatar覺
kilimanjaro

Ya: 50
Kay覺t: 15 Eki 2014, 21:43

Mesaj onatozer » 03 Haz 2015, 11:58

kilimanjaro yazd覺:Ya cehaletime verin arkadalar ... imdi bu herifin plan覺 nas覺l ileyecekti ? diyelim ki baka bir ehirde al覺c覺 癟覺kt覺 ... paray覺 isteyip sonra m覺 saat覺 g繹nderecek ? ... eee al覺c覺 kerizmi sadece resmini g繹rd羹羹 saate para says覺n.Biriniz beni ayd覺nlat覺rsa sevinirim.

Abi genellikle t羹m para deilse de kapora alma us羹l羹 ile "saati yolluyorum, beenirsen geri kalan paray覺 繹dersin" eklinde para kopar覺p kar覺l覺覺nda salatal覺k yolluyorlar. Yollanan sebze muhtelif ekilde patl覺can-domates gibi deiebiliyor. :lol:
"Watch Idiot Savant"
Kullan覺c覺 avatar覺
onatozer

Kay覺t: 27 Nis 2010, 17:02

Mesaj kilimanjaro » 03 Haz 2015, 12:01

OnatOzer yazd覺:
kilimanjaro yazd覺:Ya cehaletime verin arkadalar ... imdi bu herifin plan覺 nas覺l ileyecekti ? diyelim ki baka bir ehirde al覺c覺 癟覺kt覺 ... paray覺 isteyip sonra m覺 saat覺 g繹nderecek ? ... eee al覺c覺 kerizmi sadece resmini g繹rd羹羹 saate para says覺n.Biriniz beni ayd覺nlat覺rsa sevinirim.

Abi genellikle t羹m para deilse de kapora alma us羹l羹 ile "saati yolluyorum, beenirsen geri kalan paray覺 繹dersin" eklinde para kopar覺p kar覺l覺覺nda salatal覺k yolluyorlar. Yollanan sebze muhtelif ekilde patl覺can-domates gibi deiebiliyor. :lol:

Vay anas覺na say覺n seyirciler ... 40 y覺l d羹羹nsem akl覺ma gelmez.Adam herg羹n 1 kiiyi d羹羹rse epey has覺lat yapar desene ... internet 癟覺kt覺 sat覺lmayan mal kalmad覺 ... eyvallah kardeim ayd覺nlatt覺n beni :thumbup:
Ne kadar farkl覺 olursa olsun, sana ait olmayana tenezz羹l etme , ve ne kadar basit olursa olsun senin olandan asla vazge癟me

Ernesto Che GUEVARA
Kullan覺c覺 avatar覺
kilimanjaro

Mesaj SeRxx » 03 Haz 2015, 12:05

Bak bu olmad覺 :D

kilimanjaro yazd覺: eee al覺c覺 kerizmi sadece resmini g繹rd羹羹 saate para says覺n.Biriniz beni ayd覺nlat覺rsa sevinirim.
Kullan覺c覺 avatar覺
SeRxx

Ya: 37
Kay覺t: 01 Nis 2011, 22:39

Mesaj kilimanjaro » 03 Haz 2015, 12:07

SeRxx yazd覺:Bak bu olmad覺 :D

kilimanjaro yazd覺: eee al覺c覺 kerizmi sadece resmini g繹rd羹羹 saate para says覺n.Biriniz beni ayd覺nlat覺rsa sevinirim.

Sen hari癟 biraderim :lol: hatta s繹z羹m meclisten d覺ar覺 :lol:

Ernesto Che GUEVARA
Kullan覺c覺 avatar覺
kilimanjaro

Mesaj onatozer » 03 Haz 2015, 13:31

kilimanjaro yazd覺:Sen hari癟 biraderim :lol: hatta s繹z羹m meclisten d覺ar覺 :lol:

Bu s繹z bence de forum d覺覺 olsun, yoksa forumun ad覺n覺 T羹rk Keriz Forumu yapmam覺z gerekecek :? :lol:
"Watch Idiot Savant"
Kullan覺c覺 avatar覺
onatozer

Kay覺t: 27 Nis 2010, 17:02

Mesaj cagatay1903 » 03 Haz 2015, 14:22

Bu iyidi :thumbup:
Kullan覺c覺 avatar覺
cagatay1903

Ya: 42
Kay覺t: 10 Mar 2014, 15:52

ncekiSonraki

D繹n TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 114 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners