Anatolia Straps Ancon Sea Shadow & JLC Reverso Kay覺 A癟覺l覺覺

T羹m Genel Saat Konular覺 zerine Payla覺mlar
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B繹l羹m羹m羹zde Saatlerle 襤lgili Dier Spesifik Konu Bal覺klar覺m覺z Haricideki Sohbet ve Payla覺mlar覺n覺z覺 Yapabilirisiniz. D羹zenli ve Anla覺labilir Bir Ortam Olmas覺 Amac覺 ile L羹tfen Mesajlar覺n覺z覺 Yaz覺m Kurallar覺na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Anatolia Straps Ancon Sea Shadow & JLC Reverso Kay覺 A癟覺l覺覺

Mesaj afl » 20 Nis 2015, 13:00

Hep saat a癟mayaca覺z ya, bu sefer de kay覺 a癟覺l覺覺 ve resimlere buyurun.
Ancon Sea shadow bronze ve Jaeger LeCoultre Reverso Duoface Ultrathin Bleu i癟in iki adet kay覺 akl覺mdayd覺. Hal b繹yle olunca forum dostlar覺m覺zdan mlm'nin kap覺s覺n覺 a覺nd覺rmak ka癟覺n覺lmaz oldu. mlm, doal olarak, her iki saat i癟in de benim ne istediimi benden daha iyi anlay覺p alternatif fotolar覺 g繹nderince heyecan artt覺 tabi. Bir ka癟 g繹r羹me sonucu detaylar覺 da halledince i benim sabr覺ma ve mlm'nin el emeine kald覺. Bu arada 癟覺kt覺覺m i seyahati de bitmek bilmedi tabi. D繹nd羹羹m g羹n, mutlu haberi de ald覺m ama bu sefer de araya hafta sonu girdi 癟羹nk羹 kargo adresi olarak ii vermitim. Bug羹n羹 beklemeliydim. Hi癟bir pazartesi ie bu kadar heyecanl覺 geldiimi hat覺rlam覺yorum :lol: Kay覺 deitirme aparat覺m覺 ve saatlerimi alarak ie geldim, rahats覺z edilmek istemediimi s繹yleyip paketimi a癟maya balad覺m.

Son derece zevkli ve sade, ayr覺ca 癟evre dostu ambalaj覺nda paketlerimiz. Eski usul balanm覺 ve balmumuyla m羹h羹rlenmi :thumbup:
Resim

Kay覺lar
Resim

Ancon i癟in ac覺 kahve mat bir kay覺 se癟ildi. Ancon'da yeil kadran ile bronz kasan覺n hem patinal覺 hem temiz hali ile bu kay覺la 癟ok g羹zel duraca覺na inan覺yorum.

Reverso ise baka bir alem. Orijinal deri 羹zerine boyalarla oynayarak farkl覺 bir ton ve g繹lgeler yap覺ld覺. Bu kay覺覺n birebir ayn覺s覺 bile istense, tonlama ve g繹lgeleme el ile yap覺ld覺覺 i癟in her bir kay覺 farkl覺 ve kendine has olacakt覺r. A Unique Piece :super:

Hemen saatlere tak覺ld覺lar
Resim
Resim
Resim

Bilek resimleri
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim

Sadece wrist shot olmas覺n biraz da lap shot :lol:
Resim
Resim
Resim

Hepimizde bu tutku olduu i癟in geziyor, okuyor, arat覺r覺yor ve bak覺yoruz. Hepimiz az 癟ok bir eyler biliyoruz ama unu t羹m samimiyetimle s繹yleyebilirim ki, 癟ok kaliteli, 癟ok 羹st d羹zey, m羹kemmel kay覺lar bunlar. Piyasada veya high end saat癟ilerde 5-10 kat覺na sat覺lanlardan tek fark覺 羹zerinde PP, VC, JLC yazmamas覺. Ger癟i art覺k Anatolia Straps benim i癟in daha deerli oldu :champ:

mlm ye tekrar 癟ok teekk羹r ederim. Ger癟ekten s繹yleyecek s繹z bulam覺yorum. vg羹ler, alk覺lar ona. Eserleri yaratan mlm, ben sadece sahneledim.

Okuduunuz i癟in teekk羹rler :thumbup:
Kullan覺c覺 avatar覺
afl

Ya: 57
Kay覺t: 27 May 2014, 15:18

Re: Kay覺 A癟覺l覺覺

Mesaj Baran » 20 Nis 2015, 13:05

Oncelikle kayislariniz hayirli olsun,gule gule kullanin :thumbup: Kisisel dusuncem ise iri olan Ancona kayisin cok yakistigi fakat Jager gibi kibar,estetik bir salon saatine kaba el yapimi kayisin hic yakismadigi.Siz begenmisseniz sorun yok ikiside bileginizde parcalansin ole solenir :D
Kullan覺c覺 avatar覺
Baran

Ya: 39
Kay覺t: 02 ub 2011, 23:10

Mesaj maiii » 20 Nis 2015, 13:20

ok g羹zel kayislar 繹zellikle ac覺 kahve ancona 癟ok g羹zel gitmi. G羹le g羹le kullan覺n...
Kullan覺c覺 avatar覺
maiii

Ya: 41
Kay覺t: 11 Eki 2012, 23:48

Mesaj afl » 20 Nis 2015, 13:55

Baran yazd覺:Oncelikle kayislariniz hayirli olsun,gule gule kullanin :thumbup: Kisisel dusuncem ise iri olan Ancona kayisin cok yakistigi fakat Jager gibi kibar,estetik bir salon saatine kaba el yapimi kayisin hic yakismadigi.Siz begenmisseniz sorun yok ikiside bileginizde parcalansin ole solenir :D

Teekk羹rler Baran :champ: Reverso'nun siyah orjinal kay覺覺 o ii g繹r羹yor. Bu kay覺 el ii ama pek de kal覺n deil dorusu. G繹r羹n羹m羹 spor ama bu da Reverso' yu 繹z羹ne Polo'ya d繹nd羹r羹yor. Siyah kay覺la dress watch olurken bu kay覺la smart casual havas覺na girip kot ile bile uyuyor. Ben yak覺t覺rd覺m, kullan覺c覺 olarak 癟ok memnunum.
Kullan覺c覺 avatar覺
afl

Mesaj afl » 20 Nis 2015, 13:56

maiii :champ:
Kullan覺c覺 avatar覺
afl

Mesaj kilimanjaro » 20 Nis 2015, 14:04

Bu paketleri bir yerden hat覺rl覺yorum :D hem kay覺lar hem de saatler harika ... g羹zel g羹nlerde kullan覺n. :champ:
Ne kadar farkl覺 olursa olsun, sana ait olmayana tenezz羹l etme , ve ne kadar basit olursa olsun senin olandan asla vazge癟me

Ernesto Che GUEVARA
Kullan覺c覺 avatar覺
kilimanjaro

Ya: 50
Kay覺t: 15 Eki 2014, 21:43

Mesaj Cotton » 20 Nis 2015, 14:13

Ger癟ekten kay覺lar 癟ok 覺k ve kaliteli. :thumbup:

Yanl覺z kay覺 deiim ileminde; saati 癟izmeden ve hasar vermeden nas覺l en kolay deiim yap覺l覺r ?
Hi癟 bir eye cesaret edemeyen, hi癟 bir eye 羹mit beslemesin !
Kullan覺c覺 avatar覺
Cotton

Ya: 52
Kay覺t: 22 Au 2014, 09:24

Mesaj hozburun » 20 Nis 2015, 14:32

afl g羹le g羹le kullan覺n,癟ok yak覺m覺lar :champ: mlm nin de ellerine sal覺k :thumbup:
Kullan覺c覺 avatar覺
hozburun

Ya: 50
Kay覺t: 08 Haz 2011, 17:02

Sonraki

• Similar topics
    Cevaplar
    G繹r羹nt羹leme
    Yazar

D繹n TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 292 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners