Rolex Periyodik Servisi Tecr羹beler ve Bak覺m覺n Kapsam覺 Bilgi

T羹m Genel Saat Konular覺 zerine Payla覺mlar
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B繹l羹m羹m羹zde Saatlerle 襤lgili Dier Spesifik Konu Bal覺klar覺m覺z Haricideki Sohbet ve Payla覺mlar覺n覺z覺 Yapabilirisiniz. D羹zenli ve Anla覺labilir Bir Ortam Olmas覺 Amac覺 ile L羹tfen Mesajlar覺n覺z覺 Yaz覺m Kurallar覺na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Rolex Periyodik Servisi Tecr羹beler ve Bak覺m覺n Kapsam覺 Bi

Mesaj Double0Se7en » 03 Mar 2016, 18:14

Arkadalar, konuyu ge癟 g繹rd羹m. Benim 116610 LV garantisi biteli 2 ay olduunda durmutu. Nianta覺ndaki malum servise g繹t羹rd羹m. 襤ncelendi. Bak覺m yap覺lmas覺 gerekiyor denildi ve 700 frank fiyat bi癟ildi. Ben saati b覺rakt覺m fakat buna benzer bir tecr羹be yaayan arkada覺m hemen ceneve Rolex ana merkez ile temasa ge癟 dedi. M羹teri ilikileri sorumlusu Marou isimli han覺mefendi saati getirin burada sorununuzu 羹cretsiz 癟繹zelim dedi lakin garantisi biteli hen羹z iki ay olmu. Ben de gelemeyeceimi s繹yledim. Peki dedi biz sorunu 癟繹zeceiz dedikten 1 saat sonra 襤stanbul'daki servis telefon a癟t覺. Saatinizi 羹cretsiz tamir edeceiz dedi. Neyse tamiri yap覺ld覺. Fakat cam覺n i癟 k覺s覺m覺nda parmak izi kalm覺. Zar zor 癟ok ilkel y繹netmlerle temizlendikten sonra saatimi teslim ald覺繹. Ama tabiki asla o servise gitmeyeceimi de ilave etmek isterim.. K覺sacas覺 襤svi癟re aramasayd覺 700 frank gibi bir 羹cret 繹deyecektim. arklardaki ya kurumu. 襤svi癟re'deki han覺mefendi ile iyi arkada olduk. Kendisini ziyarete de gittim. Hi癟 bir Rolex darbe g繹rmedii s羹rece ilk 4 y覺l i癟inde tamirinden 羹cret al覺nmaz dedi. Takdir sizlerin.. (u anda yeni al覺nan rolexlerde garanti 5 y覺l)
''A Crown for Every Achievement'
Kullan覺c覺 avatar覺
Double0Se7en

Ya: 47
Kay覺t: 17 ub 2010, 23:28

Mesaj Baran » 03 Mar 2016, 18:17

O saat yen覺 bir saat ki s羹rekli kulland覺g覺n覺z bir saat.a覺rd覺m dorusu yag kuruma olay覺na.Kullan覺lmadan yatan eski kasa saatlerde olmazm覺 bu durma kuruma sorunu? Allah korusun Rolex servisine g繹t羹rmem iyi bir ustaya g繹t羹r羹r羹m.
Kullan覺c覺 avatar覺
Baran

Ya: 39
Kay覺t: 02 ub 2011, 23:10

Mesaj Caner1983 » 03 Mar 2016, 18:27

Double0Se7en yazd覺:Arkadalar, konuyu ge癟 g繹rd羹m. Benim 116610 LV garantisi biteli 2 ay olduunda durmutu. Nianta覺ndaki malum servise g繹t羹rd羹m. 襤ncelendi. Bak覺m yap覺lmas覺 gerekiyor denildi ve 700 frank fiyat bi癟ildi. Ben saati b覺rakt覺m fakat buna benzer bir tecr羹be yaayan arkada覺m hemen ceneve Rolex ana merkez ile temasa ge癟 dedi. M羹teri ilikileri sorumlusu Marou isimli han覺mefendi saati getirin burada sorununuzu 羹cretsiz 癟繹zelim dedi lakin garantisi biteli hen羹z iki ay olmu. Ben de gelemeyeceimi s繹yledim. Peki dedi biz sorunu 癟繹zeceiz dedikten 1 saat sonra 襤stanbul'daki servis telefon a癟t覺. Saatinizi 羹cretsiz tamir edeceiz dedi. Neyse tamiri yap覺ld覺. Fakat cam覺n i癟 k覺s覺m覺nda parmak izi kalm覺. Zar zor 癟ok ilkel y繹netmlerle temizlendikten sonra saatimi teslim ald覺繹. Ama tabiki asla o servise gitmeyeceimi de ilave etmek isterim.. K覺sacas覺 襤svi癟re aramasayd覺 700 frank gibi bir 羹cret 繹deyecektim. arklardaki ya kurumu. 襤svi癟re'deki han覺mefendi ile iyi arkada olduk. Kendisini ziyarete de gittim. Hi癟 bir Rolex darbe g繹rmedii s羹rece ilk 4 y覺l i癟inde tamirinden 羹cret al覺nmaz dedi. Takdir sizlerin.. (u anda yeni al覺nan rolexlerde garanti 5 y覺l)

Batan beri benim s繹lediim bu zaten t羹rkiye i癟inde hi癟bir resmi servis olmayan servise vermem vermiyeceim de (inallah zorda kalmazsak tabi) b繹le bir hata yap覺l覺r m覺 ya paray覺 istemesi de ho deil ii temiz yapsa parada helal olsun ama camda iz b覺rak覺yor hayvan herif :x
Birde birey soraca覺m 2-3 sene 繹nce al覺nan saatlerinde mi garantisi 5 y覺l oldu( bu konu daha 繹nce ge癟miti kusra bakmay覺n tekrar sorduysam)
Rolexs dont tick-tock
Kullan覺c覺 avatar覺
Caner1983

Ya: 41
Kay覺t: 05 Eyl 2014, 22:41

Mesaj manil » 03 Mar 2016, 18:41

Ben biliyorum abi yaaa.... diyorum.

Maalesef d羹nyan覺n en kaliteli saati de olsa yok arkada, ben bu 羹lkede maalesef g羹venmiyorum servise, sat覺c覺ya. Adamlar senin g繹z羹n gibi bakt覺覺n saati al覺r; i癟ine edip bir de sana kaz覺覺 sokup b覺rak覺rlar. Yetti valla bu s羹rekli "nerden beni kaz覺klayacaklar" endiesi ile yaad覺覺m覺z over-alert durumu.

ya, bu ustalarda hi癟 g繹z nizam; d羹羹nce yok mu "ya arkada adam saatini severek kullan覺yor, o kadar da para vermi; biz de bundan ekmek yiyoruz, biraz 繹zen g繹stereyim" diye.

yok yani banka kuyruu deil ki birisi zorlas覺n etsin, iti-tepi bi ortam olsun...

bu 羹lkeden d羹nya markas覺 da 癟覺kmaz, o 癟apta giriimci de 癟覺kmaz, kaliteli hizmette 癟覺kmaz. Pes dorusu. Yaz覺k, g羹nah.
Some people feel the rain. Others just get wet.

Bob Marley
Kullan覺c覺 avatar覺
manil

Kay覺t: 14 ub 2014, 12:33

Mesaj manil » 03 Mar 2016, 18:42

Caner1983 yazd覺:Batan beri benim s繹lediim bu zaten t羹rkiye i癟inde hi癟bir resmi servis olmayan servise vermem vermiyeceim de (inallah zorda kalmazsak tabi) b繹le bir hata yap覺l覺r m覺 ya paray覺 istemesi de ho deil ii temiz yapsa parada helal olsun ama camda iz b覺rak覺yor hayvan herif :x
Birde birey soraca覺m 2-3 sene 繹nce al覺nan saatlerinde mi garantisi 5 y覺l oldu( bu konu daha 繹nce ge癟miti kusra bakmay覺n tekrar sorduysam)

Caner ben 13.01.2015'te alm覺t覺m. bu 5 y覺l hadisesini konutum, sorun olmayaca覺n覺 s繹ylediler. Yani 4 y覺ldan 5 y覺la 癟覺km覺 diye anlad覺m.
Some people feel the rain. Others just get wet.

Bob Marley
Kullan覺c覺 avatar覺
manil

Kay覺t: 14 ub 2014, 12:33

Mesaj Caner1983 » 03 Mar 2016, 18:44

manil yazd覺:Ben biliyorum abi yaaa.... diyorum.

Maalesef d羹nyan覺n en kaliteli saati de olsa yok arkada, ben bu 羹lkede maalesef g羹venmiyorum servise, sat覺c覺ya. Adamlar senin g繹z羹n gibi bakt覺覺n saati al覺r; i癟ine edip bir de sana kaz覺覺 sokup b覺rak覺rlar. Yetti valla bu s羹rekli "nerden beni kaz覺klayacaklar" endiesi ile yaad覺覺m覺z over-alert durumu.

ya, bu ustalarda hi癟 g繹z nizam; d羹羹nce yok mu "ya arkada adam saatini severek kullan覺yor, o kadar da para vermi; biz de bundan ekmek yiyoruz, biraz 繹zen g繹stereyim" diye.

yok yani banka kuyruu deil ki birisi zorlas覺n etsin, iti-tepi bi ortam olsun...

bu 羹lkeden d羹nya markas覺 da 癟覺kmaz, o 癟apta giriimci de 癟覺kmaz, kaliteli hizmette 癟覺kmaz. Pes dorusu. Yaz覺k, g羹nah.

+1000000 zaman覺nda b繹le dediimizde ne yaad覺n覺zki niye bilip bilmeden konuuyosunuz dendi al 繹rnein kral覺 sen 1 sene para biriktir al g繹z羹nden sak覺n adam 700 chf kar覺l覺nga i癟ine etsin
Rolexs dont tick-tock
Kullan覺c覺 avatar覺
Caner1983

Mesaj Caner1983 » 03 Mar 2016, 18:46

An覺l bilgi i癟inde teekk羹rler :champ:
Rolexs dont tick-tock
Kullan覺c覺 avatar覺
Caner1983

Mesaj Thevenin » 03 Mar 2016, 18:52

Degisiklik olmadiysa 1 Temmuz 2015'ten sonra alinanlar 5 yil garantili.

1 Temmuz 2013 - 30 Haziran 2015 arasinda satilmis olanlar da 2+1 sene.

Tabii Turkiye uygulamasi adeta no-age-statement kabilinden NAS usulu, " hallederiz " garantili :D Pek anlayamiyorum :lol:
Thevenin
Kullan覺c覺 avatar覺
Thevenin

Ya: 36
Kay覺t: 31 Eki 2010, 04:30

ncekiSonraki

• Similar topics
    Cevaplar
    G繹r羹nt羹leme
    Yazar

D繹n TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: ImpureZiggurat ve 128 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners