Saat antalar覺 Hakk覺nda Detayl覺 Bilgi

T羹m Genel Saat Konular覺 zerine Payla覺mlar
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B繹l羹m羹m羹zde Saatlerle 襤lgili Dier Spesifik Konu Bal覺klar覺m覺z Haricideki Sohbet ve Payla覺mlar覺n覺z覺 Yapabilirisiniz. D羹zenli ve Anla覺labilir Bir Ortam Olmas覺 Amac覺 ile L羹tfen Mesajlar覺n覺z覺 Yaz覺m Kurallar覺na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Saat antalar覺 Hakk覺nda Detayl覺 Bilgi

Mesaj MertYe » 17 ub 2015, 18:14

Merhabalar,

Forumda arat覺rmama ramen saat 癟antalar覺, kutular覺 hakk覺nda bir konu veya yaz覺 bulamad覺m. Benim sormak istediim soru u kendi saatlerim genel olarak kendi orjinal kutular覺nda duruyor kullanm覺yorsam veyahutta dolapta 繹yle geliig羹zel bir ekilde duruyor. Uzun zamand覺r bir 癟anta arat覺rmas覺 i癟erisindeyim ama 癟ok fazla marka ve model g繹rm羹 olsam da hi癟biri i癟ime sinmedi. Bunun en b羹y羹k sebebi 癟antalar覺 internetten arat覺r覺yor canl覺 olarak inceliyemiyor olmam. Birde 癟anta almadan 繹nce siz 羹stadlardan bilgi almak istedim 癟anta almadan 繹nce dikkat etmem gereken bir konu detay var m覺d覺r? Yast覺klar覺n覺n nas覺l olduu, d覺 y羹zeyin hangi malzeme ile kapl覺 olduu gibi. Forumda daha 繹nce bir fotorafta Zeugma marka bir 癟anta g繹rm羹t羹m arat覺rma yapt覺m ama web siteleri kapanm覺 san覺r覺m eriemiyorum. zeugmaworks.com olarak ge癟en bir siteydi.

Sonu癟 olarak:
-En az 8-10 saat koyabileceim
-D羹zg羹n kulland覺覺m s羹rece beni y覺llarca idare edebilecek
-M羹mk羹nse rahat ta覺yabilmem i癟in tutabileceim bir kulpu olan
-Fiyat olarak 200-250 tl band覺n覺 ge癟meyecek
Bir kutu ar覺yorum. Eer 襤stanbul'da elinde 癟ok癟a ve kaliteli 癟antalar olan bildiiniz bir yer varsa.(illaki 繹yle bir yer vard覺r hen羹z ben bilmiyorumdur) Bana buradan cevap verirseniz veya 繹zel mesaj atarsan覺z 癟ok sevinirim.
Kullan覺c覺 avatar覺
MertYe

Ya: 30
Kay覺t: 14 Au 2014, 19:13

Re: Saat antalar覺 hakk覺nda detayl覺 bilgi

Mesaj Cotton » 17 ub 2015, 18:50

Ayn覺 Aray覺 bendede var.
Saatlerini y覺pranmamas覺 a癟覺s覺ndan 8-10 saatlik bir 癟anta bulabilsem iyi olacak.
Hi癟 bir eye cesaret edemeyen, hi癟 bir eye 羹mit beslemesin !
Kullan覺c覺 avatar覺
Cotton

Ya: 52
Kay覺t: 22 Au 2014, 09:24

Mesaj zgnclskn » 17 ub 2015, 18:57

Kullan覺c覺 avatar覺
zgnclskn

Ya: 39
Kay覺t: 07 Oca 2015, 10:33

Mesaj MertYe » 17 ub 2015, 19:53

Yorumlar覺n覺z i癟in teekk羹r ederim a癟覺k癟as覺 o konular覺 tam olarak farketmemiim 癟ok faydas覺 oldu. @Cotton Sizde www.mudoconcept.com.tr sitesinde dekorasyon sekmesi alt覺nda tak覺 kutusuna girerek bulabilirsiniz. 8-10 tane se癟enek var gayette g羹zel duruyorlar a癟覺k癟as覺.
Kullan覺c覺 avatar覺
MertYe

Mesaj MertYe » 27 ub 2015, 21:38

http://www.indirimplus.com/247255-chavi ... usu-st12cb

u 癟anta 癟ok houma gitti arat覺rmalar覺m sonucu buldum hepsiburada 羹zerinde falan 300 k羹s羹r tl hatta beni tek d羹羹nd羹ren k覺s覺m her saat i癟in 5 cm lik bir genilii var oralara koyabileceim maximum saat genilii ne olabilir acaba. genelde 44-46 mm aras覺 saatler kullan覺yorum.
Kullan覺c覺 avatar覺
MertYe

D繹n TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 133 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners