Omega Seamaster Aqua Terra>15.007 Gauss James Bond Edition

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Omega Seamaster Aqua Terra>15.007 Gauss James Bond Edition

Mesaj kilimanjaro » 03 Şub 2015, 12:09

Güzel haber ... hem de sarı lacivert :thumbup: ... limited edition olarak çıkacakmış.Aşağıdaki linkte ayrıntıları var :champ:

http://www.ablogtowatch.com/james-bond-007-spectre-movie-gets-first-watch-omega-seamaster-aqua-terra-15007-gauss/

Resim

Resim
Ne kadar farklı olursa olsun, sana ait olmayana tenezzül etme , ve ne kadar basit olursa olsun senin olandan asla vazgeçme

Ernesto Che GUEVARA
Kullanıcı avatarı
kilimanjaro

Re: Yeni James bond filmi için tasarlanan seamaster

Mesaj muratseyit » 03 Şub 2015, 14:14

Aqua Terra serisinden:(
Kullanıcı avatarı
muratseyit

Mesaj khef » 03 Şub 2015, 14:40

Renkler muthis! :thumbup:
Kullanıcı avatarı
khef

Mesaj Bg17 » 03 Şub 2015, 14:50

Kadran deseni olmus. Bilezik guzel Ama keske orta bakla parlak olmasaymis. Turuncu olmamis, havasininbozmus saatin... Genel olarak 5,5 dan alti, vasat ustu. Daha iyi yapilabilirmis, malEme mevcut aqua terra da...
Time is too precious to be measured by a cheap instrument...
Kullanıcı avatarı
Bg17

Mesaj Archimed » 03 Şub 2015, 15:08

Bg17 yazdı:Kadran deseni olmus. Bilezik guzel Ama keske orta bakla parlak olmasaymis. Turuncu olmamis, havasininbozmus saatin... Genel olarak 5,5 dan alti, vasat ustu. Daha iyi yapilabilirmis, malEme mevcut aqua terra da...

Kesinlikle + 1

Bilezik olarak master co-axial yerine geçen yıla ait co-axial modellerinde ortası mat daha şık olurdu. Veya özel tasarımlı, mavi renkli silikon kayış da şık olurdu.
Kullanıcı avatarı
Archimed

Mesaj kilimanjaro » 03 Şub 2015, 15:19

Bg17 yazdı:Kadran deseni olmus. Bilezik guzel Ama keske orta bakla parlak olmasaymis. Turuncu olmamis, havasininbozmus saatin... Genel olarak 5,5 dan alti, vasat ustu. Daha iyi yapilabilirmis, malEme mevcut aqua terra da...

Fiyat 7.000 dolar civarı denmiş bi de ... limited edition olduğu için sanırım.Bana biraz yüksek geldi bu model için.Fakat kadran tasarımına bayıldım ben.Bir de turuncu nerede ? valla göremedim :(
Ne kadar farklı olursa olsun, sana ait olmayana tenezzül etme , ve ne kadar basit olursa olsun senin olandan asla vazgeçme

Ernesto Che GUEVARA
Kullanıcı avatarı
kilimanjaro

Mesaj Clk » 03 Şub 2015, 15:34

Yorum yapmayayim dedim ama cekiyor lanet olasi :lol:

Gauss!!! Saka yapiyorsun degil mi Omega? Milgauss yazsaymissin cok daha iyi olurmus! Saat A'dan Z'ye "wanna be" Milgauss! Bir de o saniye kolu üzerinde ki kalkan :shock: Saati magnetizmden koruyan bu kalkan olsa gerek :super:

Ian Flemming Bondlarini gectim, hangi son dönem züppe Bond böyle renkli bir saat takar bana o'nu söyleyin? Madem Bond karakterine uymuyor o zaman neden Bond ismi kullaniliyor?

Tek olumlu yorum kadran zemini icin yapilabilir. 7000 USD fiyat icin ise sadece :lol: :lol: :lol:
TÜRK'üm!!! Ülkem TÜRKIYE CUMHURIYETI, bayragim TÜRK BAYRAGI ve milli icecegim RAKI'dir...
Kullanıcı avatarı
Clk

Re: Yeni James Bond Filmi Spectre İçin Tasarlanan Seamaster

Mesaj mermertaş » 03 Şub 2015, 15:52

İlk çıkan 15000 gauss modelini bir yıl kullanıp satmış biri olarak,o saatte bile göze bakıyordu aşırı sarı. Bu iyice düğün yeri olmuş.
Kullanıcı avatarı
mermertaş

Sonraki

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 152 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners