Gelir Seviyesine G繹re Kol Saati Al覺m覺?

T羹m Genel Saat Konular覺 zerine Payla覺mlar
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B繹l羹m羹m羹zde Saatlerle 襤lgili Dier Spesifik Konu Bal覺klar覺m覺z Haricideki Sohbet ve Payla覺mlar覺n覺z覺 Yapabilirisiniz. D羹zenli ve Anla覺labilir Bir Ortam Olmas覺 Amac覺 ile L羹tfen Mesajlar覺n覺z覺 Yaz覺m Kurallar覺na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Gelir Seviyesine G繹re Kol Saati Al覺m覺?

Mesaj coparan » 22 Oca 2015, 13:16

Bu konuya forumda rastlayamad覺m yada g繹remedim, kendi aram覺zda, m羹terilerimle yada arkadalar覺mla bazen bu konu a癟覺l覺r, ayl覺k gelire g繹remi saat tak覺l覺r yoksa bir zevktir g羹c羹n yettiince en iyisini markalas覺n覺 takabilirsin gibi bir polemik s羹r羹p gidiyor aram覺zda, sizlerinde fikrini almak isterim, yaad覺覺n覺z ehir yada 癟al覺t覺覺n覺z ortam l羹ks marka takmaya m羹sade ediyormu? Yoksa mahalle bask覺s覺na maruz kal覺yormusunuz? :-)
Kullan覺c覺 avatar覺
coparan

Ya: 47
Kay覺t: 24 ub 2011, 19:24

Re: Gelir Seviyesine G繹re Kol Saati Al覺m覺?

Mesaj kilimanjaro » 22 Oca 2015, 13:47

Nereden buldun ? eklinde bir soruturmaya tak覺lmayacaksak istediimiz saat覺 alma 繹zg羹rl羹羹m羹z var elbette.Etraf覺mdaki insanlar覺n ne deyip demeceine de asla bakmam ... ayr覺ca saat benim i癟in bir aksesuarda deildir , hatta zorunluluktur.Bana kal覺rsa alabileceiniz en kaliteli ve keyifli saat覺 al覺n ve tak覺n.Zaman ka癟覺rmaya gelmez. :thumbup:Birileri de nas覺l bu kadar pahal覺 saat tak覺yorsun derse 癟akma deyip ge癟in :lol:
Ne kadar farkl覺 olursa olsun, sana ait olmayana tenezz羹l etme , ve ne kadar basit olursa olsun senin olandan asla vazge癟me

Ernesto Che GUEVARA
Kullan覺c覺 avatar覺
kilimanjaro

Ya: 50
Kay覺t: 15 Eki 2014, 21:43

Mesaj khef » 22 Oca 2015, 13:58

Ger癟ek bir saatseverin baskalarinin begenisinden cok, kendisi icin saat alip kullandigini dusunuyorum. Bu nedenle markasi yahut fiyati ne olursa olsun; kullaniciyi tatmin ettigi surece mahallenin ne dusundugu cok onemli degil. :thumbup:
Kullan覺c覺 avatar覺
khef

Ya: 43
Kay覺t: 07 Mar 2014, 13:02

Mesaj Cct » 22 Oca 2015, 14:44

Ben 癟ok esnek d羹羹n羹yorum bu konuda. Ayn覺 ekilde en iyisini almak konusunun da biraz abart覺 olduunu d羹羹n羹yorum.

Kime g繹re neye g繹re en iyi?

Beni baz覺 uygun fiyatl覺 saatlerde 癟ok etkiliyor, al覺yorum, sakl覺yorum, severek tak覺yorum. Bence odak noktas覺 s羹rekli en iyisine ulamak deil genel bir saat sevgisi olmal覺. Nihayetinde bu bir hobi, gereklilik deil. Bir 羹st seviyeye ge癟eceim diye h覺rslanman覺n pek bir manas覺 yok. Zaten saat d羹nyas覺n覺n 癟okta i癟inde olmayan insanlar saatlerinizi farketmeyecektir bile.

G羹n羹n sonunda bu al覺verileri kendimiz i癟in yap覺yoruz. Bu ekilde d羹羹n羹ld羹羹nde zaten
Seiko'ya o para verilir mi?
O paraya ikinci el Rolex, IWC, bilmemne var
Satarken 癟ok deer kaybedersin onu alma Panerai al
vb. kal覺plar olmayan anlamlar覺n覺 yitirecektir.

Size en uygun olduunu d羹羹nd羹羹n羹z saati ald覺覺n覺zda da her hangi bir bask覺, sorun, tehlike, mahalle bask覺s覺 yaanaca覺n覺 d羹羹nm羹yorum.

2fast4u'nun dedii gibi "It's just a watch" :)
Her t羹rl羹 saat itinayla tak覺l覺r.
Kullan覺c覺 avatar覺
Cct

Ya: 39
Kay覺t: 21 Oca 2013, 20:07

Mesaj KKaraku » 22 Oca 2015, 14:59

Cct yazd覺:Ben 癟ok esnek d羹羹n羹yorum bu konuda. Ayn覺 ekilde en iyisini almak konusunun da biraz abart覺 olduunu d羹羹n羹yorum.

Kime g繹re neye g繹re en iyi?

Beni baz覺 uygun fiyatl覺 saatlerde 癟ok etkiliyor, al覺yorum, sakl覺yorum, severek tak覺yorum. Bence odak noktas覺 s羹rekli en iyisine ulamak deil genel bir saat sevgisi olmal覺. Nihayetinde bu bir hobi, gereklilik deil. Bir 羹st seviyeye ge癟eceim diye h覺rslanman覺n pek bir manas覺 yok. Zaten saat d羹nyas覺n覺n 癟okta i癟inde olmayan insanlar saatlerinizi farketmeyecektir bile.

G羹n羹n sonunda bu al覺verileri kendimiz i癟in yap覺yoruz. Bu ekilde d羹羹n羹ld羹羹nde zaten
Seiko'ya o para verilir mi?
O paraya ikinci el Rolex, IWC, bilmemne var
Satarken 癟ok deer kaybedersin onu alma Panerai al
vb. kal覺plar olmayan anlamlar覺n覺 yitirecektir.

Size en uygun olduunu d羹羹nd羹羹n羹z saati ald覺覺n覺zda da her hangi bir bask覺, sorun, tehlike, mahalle bask覺s覺 yaanaca覺n覺 d羹羹nm羹yorum.

2fast4u'nun dedii gibi "It's just a watch" :)

Az覺n覺za sal覺k Can aabey. :thumbup:
" 襤nsanlar hangi d羹nyaya kulak kesilmise, 繹b羹r羹ne sa覺r..! " / 襤smet ZEL
Kullan覺c覺 avatar覺
KKaraku

Ya: 32
Kay覺t: 12 Kas 2011, 18:51

Mesaj afl » 22 Oca 2015, 15:36

B羹t癟e uygun olduu s羹rece sadece can覺n覺z覺n istediini tak覺n ;)

Hepsini zevkle tak覺yorum :thumbup:

Resim

Resim

Resim
Kullan覺c覺 avatar覺
afl

Ya: 57
Kay覺t: 27 May 2014, 15:18

Mesaj KKaraku » 22 Oca 2015, 16:11

afl yazd覺:B羹t癟e uygun olduu s羹rece sadece can覺n覺z覺n istediini tak覺n ;)

Hepsini zevkle tak覺yorum [emoji106]

Resim

Resim

Resim

Bu konuya en g羹zel 繹rnek bu olsa gerek. Bu 繹rnei daha 繹nce de yazmak istemitim, bug羹ne nasipmi.

Koleksiyonunuzdaki t羹m saatler takdire ayan ve g羹zel tercihler. Her klasmana,b羹t癟eye uygun saate sahipsiniz, tebrik ederim.
" 襤nsanlar hangi d羹nyaya kulak kesilmise, 繹b羹r羹ne sa覺r..! " / 襤smet ZEL
Kullan覺c覺 avatar覺
KKaraku

Ya: 32
Kay覺t: 12 Kas 2011, 18:51

Mesaj afl » 22 Oca 2015, 16:28

KKaraku teekk羹r ederim :champ:
Hepimiz bu yolda ayn覺 tutkuyla y羹r羹yoruz ve hepimizin sahip olduklar覺 fiyattan ba覺ms覺z olarak ayr覺ca deerli.
nemli olan bunu farketmek ve khef'in dedii gibi etrafa ald覺rmadan zevkini 癟覺karmak.
Kullan覺c覺 avatar覺
afl

Ya: 57
Kay覺t: 27 May 2014, 15:18

Sonraki

D繹n TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 110 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners