1991'den bugüne fiyat, kalite ve kusursuz hizmeti bir arada sunan Sami Saat ve Mücevherat
dünyanın en prestijli lüks saat markaları ve benzersiz saat koleksiyonlarına ev sahipliği yapıyor.

Tissot PRX Digital

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Tissot PRX Digital

Mesaj recepergun » 14 Eyl 2023, 01:07

kesikparmak yazdı:Hani analog kadranın alt bölümüne dijital ekran eklenebilirdi. Belki o şekilde daha çok yakışırdı.
Kesinlikle, bu haliyle ekran çevresi büyük boşluk gösteriyor görsellerde.

CPH1951 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
recepergun

Mesaj oztk » 14 Eyl 2023, 11:06

konu kirliliği olmasın diye buraya yazmak istedim, yakın arakadaşım için powermatic80 ice blue kadranlı modeli arıyoruz. Online satışta indirim yapan veya bayiden indirimli satış yapan bildiğiniz bir yer var mı? Edip saatle konuştum bu model için indirim yapamadıklarını söylediler her yerde durum aynı mı?
Kullanıcı avatarı
oztk

Mesaj fbC » 15 Eyl 2023, 12:35

Güzel fakat gereksiz bir model olmuş bence. Neredeyse yarı fiyatına baz dw5600e modeli alınıp çelik kasa ve bilezik ile daha güzel bir model edinilebilir. Veya solar özellikli dw5600 versiyonlarında alınıp çelik modlanabilir. Bu tarz bir saatin 11k fiyatı olması bana aşırı saçma geliyor.
Kullanıcı avatarı
fbC

Mesaj sahin » 19 Eyl 2023, 18:02

oztk yazdı:konu kirliliği olmasın diye buraya yazmak istedim, yakın arakadaşım için powermatic80 ice blue kadranlı modeli arıyoruz. Online satışta indirim yapan veya bayiden indirimli satış yapan bildiğiniz bir yer var mı? Edip saatle konuştum bu model için indirim yapamadıklarını söylediler her yerde durum aynı mı?

bulursanız bana da haber verir misiniz
konyalı saat %10 yapıyor galiba
Kullanıcı avatarı
sahin

Mesaj peugeot206wrc » 19 Eyl 2023, 19:50

konyalı saat mağazalarına gidin biraz tok müşteri rolü oynayın %15'e kadar iniyorlar. İstanbul'daysanız Sirkeci tarafındaki saatçilerde de biraz daha uygun fiyat çekebiliyorlar.
Saat Kaç?
Kullanıcı avatarı
peugeot206wrc

Mesaj depechemode » 11 Eki 2023, 16:18

2023 yılı için daha atraksiyonlu bir model beklerdim. 80 li yıllardaki digital ucuz saatlere benzemiş. Casio almak daha mantıklı.
Kullanıcı avatarı
depechemode

Önceki

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Google [Bot] ve 63 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners