TSF Üyelerine Özel İndirimli Lüks Saat Modellerini İncelemek İçin Tıklayınız

İnternet Saat Satış Siteleri Yorum Ve Tecrübe

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Evrimini Tamamlamamis Tag Heuer

Mesaj Ziyaliv » 10 Tem 2012, 18:45

Ben onu sormuyorum ki, nasıl garanti verbiliyorsunuz, ha tabii eğer tedarik ettiğiniz firma kaşelerse garanti belgesini olabilir. Ama sattığınız ürünlerin garanti belgeleri hediyesaati.com kaşeli mi? Distirbutorlerle anlaşmadan bahsetmissiniz, ben bayii olduğum hiçbir firma ile anlaşma yapmadım mesela eren holding dışında. Siz tedarikçiden distiributor fiyatların altında nasıl alım yapabiliyorsunuz? Nihayetinde 2. tüketici yani başka bir bayiiden alıyorsunuz, bu bayii nasıl size daha uygun fiyat verebiliyor?. Ayrıca distiributorler kağıt üzerinde bir anlaşma yapmıyorlar sadece bir oran bildiriyorlar ki bu firmaların toplu alımlar dahil toptan fiyat uygulamaları belli. Ve soru şu ki disitiriutorler bu saatlerin hediyesaati.com dan pazarlandığını biliyorlar mı? Yoksa satışlarda tedarik ettiğiniz bayi kanalını mı kullanıyorsunuz? Eğer böyle ise bu da sizin yetkisiz bir satış gerçekleştirdiğinizi kanıtlar. Uygun fiyattan bahsediyorsunuz ama direkt distributor bağlantılı olamadan garanti konusunda olsun, satış sonrası hizmetler olsun, nasıl bu konularda destek verebiliyorsunuz? Nihayetinde distiributolerin yetkili bayisi olmadan satış gerçekleştiriyorsunuz, bu da tüketici de şüphe uyandırır bence. Biz Lütfi Liv Saat olarak direkt distirbutolerden alıp satabiliyoruz, %100 müşteri desteğini de sorunsuz veriyoruz. Siz neden ürün tedariğinde diğer kanalları tercih ediyorsunuz? Müşteri distiributore hediyesaati.com'dan ürün aldım diye gönderebiliyor mu saatini? Bu durumda da sizin işlemleriniz garanti dahilinde oluyor mu?
"Saat, Saatçiden Alınır...."
Kullanıcı avatarı
Ziyaliv

Mesaj hediyesaati » 11 Tem 2012, 09:30

Sitemizde satılan ürünlerimizin tamamına Türkiye distribitörleri tarafından garanti kapsamında servis verilmektedir.
Kullanıcı avatarı
hediyesaati

Mesaj 2fast4u » 11 Tem 2012, 09:45

ınternetten saat almam almadım fakat artık sistem özellikle yurtdısında ınternet uzerınden alısverıse kaymıs durumda ve magazadan cok daha uygun fıyatlara bulunmakta aklınıza gelecek her turlu sektorde alısverıs internet ortamına kayıyor.Elbette saat konusunda da fırmaların buradan satılan urunlere karsı kayıtsız kalması beklenemez .üzerinde logosu varsa marka sahıp cıkmak zorunda
The world is yours .
" serial flipper"
Kullanıcı avatarı
2fast4u

Mesaj herofb » 11 Tem 2012, 09:59

fiyat ve garanti konularında yorum yapamıyorum ama dünyada da çok barılı örnekleri maalesef yok ama saat sitelerinin süzme opsiyonlarının olması gerekiyor diye düşünüyorum
Kullanıcı avatarı
herofb

hediyesaati ve saatcity

Mesaj zümmm » 13 Tem 2012, 16:18

Arkadaşlar internetten saat almayı düşünüyorum hediyesaati.com saatcity.com siteleri güvenilirmi orjinalmi ürünleri bilen varmıı ürünlerinin arkasında duruyorlarmı distrübütor garantileri gerçekmi ????
Kullanıcı avatarı
zümmm

Re: hediyesaati ve saatcity

Mesaj herofb » 13 Tem 2012, 16:25

ürünler orjinal ama çoğunluğu paralel ithalat yani distribütör garantileri yok , herhangi bir mağazadan daha uygun fiyata oradaki saatleri alabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
herofb

Mesaj yzfomer » 13 Tem 2012, 17:11

onlinesaatci.com dan aldım Tissot saatimi hiç sorun yaşamadım. LPİ kaşesi olucak mı diye merak ediyordum LPİ kaşeli geldi. Bende daha önce söylediğiniz siteleri araştırmıştım. Olumlu yorumları bulmuştum internetten sorun yaşıyacağınızı düşünmüyorum. Saygılar...
Kullanıcı avatarı
yzfomer

Mesaj zümmm » 13 Tem 2012, 17:38

yarın mağazaları bi dolaşcam bakalım istedğim saati uygun bulabilecekmiyim.. onlinesaatci.com dan sipariş verebilirim
Kullanıcı avatarı
zümmm

ÖncekiSonraki

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: cemhk, cihanmert, Merdo, vertas ve 42 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners