S覺f覺r Ara癟lar覺m覺z覺 襤nceleyin

Yeni Doland覺r覺c覺

T羹m Genel Saat Konular覺 zerine Payla覺mlar
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B繹l羹m羹m羹zde Saatlerle 襤lgili Dier Spesifik Konu Bal覺klar覺m覺z Haricideki Sohbet ve Payla覺mlar覺n覺z覺 Yapabilirisiniz. D羹zenli ve Anla覺labilir Bir Ortam Olmas覺 Amac覺 ile L羹tfen Mesajlar覺n覺z覺 Yaz覺m Kurallar覺na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Yeni Doland覺r覺c覺

Mesaj rtalhaustun » 18 Haz 2017, 14:52

Ender abi ge癟mi olsun bu sefer sert kayaya toslam覺
in love w/ Cartier
Kullan覺c覺 avatar覺
rtalhaustun

Kay覺t: 22 Oca 2016, 02:07

Mesaj Fatih28 » 18 Haz 2017, 14:53

Ender hocam ge癟mi olsun, 襤naAllah en k覺sa s羹rede adalet yerini bulur ve erefsizi i癟eri t覺karlar...

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
Fatih28

Ya: 42
Kay覺t: 25 Haz 2016, 01:39

Mesaj kiwi21 » 18 Haz 2017, 14:55

Ender abi 癟ok ge癟mi olsun. Umar覺m bir 繹nceki ba覺na gelen talihsiz olaydaki gibi lehine bir sonu癟 癟覺kar. :roll:
https://instagram.com/kiwiwatch
Kullan覺c覺 avatar覺
kiwi21

Ya: 36
Kay覺t: 31 Tem 2011, 10:56

Mesaj whitehawk » 18 Haz 2017, 15:04

Gecmis olsun. Bir de musteri cekciler var. Ozellikle araba ilani koydugunuzda daha ilk gun ve genelde de sadece ilk bir iki gun hemen turer bu arkadaslar. Fiyat pazarligi bile yapmadan yarisini nakit verelim yarisini 45 gunluk musteri ceki ile odeyelim. Cekler cok salam vs.
Forumda satilik olan Breitling saatim sahibinden.com'da da ilanda. Onun icin de oyle bir teklif geldi. 25 gunluk cok saglam! musteri ceki. Uzak durmakda fayda var bence.

HTC One M9 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
whitehawk

Ya: 46
Kay覺t: 05 ub 2017, 00:23

Mesaj darksilence » 18 Haz 2017, 15:19

Bu t羹r olaylar覺 g繹rd羹k癟e Organize 襤ler filmi geliyor g繹z羹m羹n 繹n羹ne.. adamlar t羹m ger癟ekleri g繹z羹m羹z羹n 繹n羹ne seriyorlar ayn覺 bu ekilde...
ok ge癟mi olsun dileklerimle... 羹z羹ld羹m hakikaten...
"As the Years Go Passing By..."
Kullan覺c覺 avatar覺
darksilence

Ya: 41
Kay覺t: 24 Au 2012, 13:09

Mesaj darksilence » 18 Haz 2017, 15:23

whitehawk yazd覺:Gecmis olsun. Bir de musteri cekciler var. Ozellikle araba ilani koydugunuzda daha ilk gun ve genelde de sadece ilk bir iki gun hemen turer bu arkadaslar. Fiyat pazarligi bile yapmadan yarisini nakit verelim yarisini 45 gunluk musteri ceki ile odeyelim. Cekler cok salam vs.
Forumda satilik olan Breitling saatim sahibinden.com'da da ilanda. Onun icin de oyle bir teklif geldi. 25 gunluk cok saglam! musteri ceki. Uzak durmakda fayda var bence.

Onun i癟in 繹yle bir cevap vericen asl覺nda... " Kardeim bozdur gel 癟ekini ben 25 g羹n beklerim icab覺nda..!"
"As the Years Go Passing By..."
Kullan覺c覺 avatar覺
darksilence

Ya: 41
Kay覺t: 24 Au 2012, 13:09

Mesaj TSayiR » 18 Haz 2017, 15:37

darksilence yazd覺:
whitehawk yazd覺:Gecmis olsun. Bir de musteri cekciler var. Ozellikle araba ilani koydugunuzda daha ilk gun ve genelde de sadece ilk bir iki gun hemen turer bu arkadaslar. Fiyat pazarligi bile yapmadan yarisini nakit verelim yarisini 45 gunluk musteri ceki ile odeyelim. Cekler cok salam vs.

Onun i癟in 繹yle bir cevap vericen asl覺nda... " Kardeim bozdur gel 癟ekini ben 25 g羹n beklerim icab覺nda..!"

Kesinlikle +1000000.

En garanti 癟繹z羹mler; Gel bulusalim, al g羹l羹m ver g羹l羹m ya da de, kargolayayim.

SM-J700F cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
@WatchesTNC
Kullan覺c覺 avatar覺
TSayiR

Ya: 38
Kay覺t: 18 ub 2016, 14:17

Mesaj Hellhound » 18 Haz 2017, 15:43

darksilence yazd覺:

Bana teklif edildinde beklerim dedim. "yurt d覺覺na tatile 癟覺k覺yorum girmeden bi saat almak istiyorum bu sebepten 癟ek teklifinde bulundum yoksa 15 g羹n beklerdim" cevab覺 geldi. Her k覺l覺f haz覺r...
gurmekokular
Kullan覺c覺 avatar覺
Hellhound

Kay覺t: 14 Au 2014, 15:42

ncekiSonraki

D繹n TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 78 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners