S覺f覺r Ara癟lar覺m覺z覺 襤nceleyin

Yeni Doland覺r覺c覺

T羹m Genel Saat Konular覺 zerine Payla覺mlar
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B繹l羹m羹m羹zde Saatlerle 襤lgili Dier Spesifik Konu Bal覺klar覺m覺z Haricideki Sohbet ve Payla覺mlar覺n覺z覺 Yapabilirisiniz. D羹zenli ve Anla覺labilir Bir Ortam Olmas覺 Amac覺 ile L羹tfen Mesajlar覺n覺z覺 Yaz覺m Kurallar覺na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Yeni Doland覺r覺c覺

Mesaj ereninanc » 29 Kas 2017, 09:18

ok ge癟mi olsun

Benimde ba覺mdan 癟ok benzer hikayeler ge癟ti ama 羹k羹rler olsun daha hi癟 doland覺r覺lmad覺m.

Bana genelde yurt d覺覺ndan geliyorlar. Pahal覺 saatleri 1 kuru indirim istemeden hemen 繹deme yapmak istiyorlar. Kurgulad覺klar覺 bir banka swift sayfas覺 g繹nderiyorlar. Sayfada saatin bedeli yaz覺yor ve altta 3 haneli bir ifre tarz覺 b繹l羹m oluyor. Adamla konustuumuzda tab覺k覺 WhatsApptan telefonda konusmuyor resmi hep asker kamulajl覺 siyahi insan resimleri

Ben paray覺 yat覺rd覺m uan blokeli sen kargoyu ver bana takip nosunu at bende sana ifreyi s繹yleyeyim sende git paran覺 al eklinde oldu ilk basta yer gibi oldum sonra telin kay覺tl覺 olduu 羹lkeye bakt覺m Nijerya

Adam bana Almanyada yasad覺覺n覺 Nijeryadaki arkada覺na hediye alaca覺n覺 s繹yledi. Kargoyuda tabiki Nijerya adresine g繹ndermemi istedi. Ben tabiki rolex datejust 31 mm full alt覺n saati g繹ndermedim.

Adama ben sana bo kargo g繹ndersem nas覺l emin olacaks覺n diye sordum ben sana g羹veniyorum sen yapmazs覺n diyor [emoji12] sende bana g羹ven bir sorun 癟覺kmayacak dedi ama tabiki g羹venmedim

Sonra benzer ekillerde 癟ok doland覺r覺c覺l覺k teklifi ald覺m. Ama yemedim

L羹tfen 癟ok dikkatli olunuz.

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
ereninanc

Ya: 38
Kay覺t: 26 Haz 2012, 13:03

Mesaj mturann » 29 Kas 2017, 12:06

ok faydal覺 bir bal覺k buras覺. Katk覺da bulunanlara 癟ook teekk羹rler
Kullan覺c覺 avatar覺
mturann

Kay覺t: 13 Kas 2014, 18:00

Mesaj atakan35 » 25 Tem 2018, 09:59

s羹per payla覺m teekk羹rler
Kullan覺c覺 avatar覺
atakan35

Kay覺t: 14 Tem 2010, 15:40

nceki

D繹n TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Google [Bot], Majestic-12 [Bot], sphinx ve 32 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners