Hangi Saat Hangi Filmlerde Kullanılmış?

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Hangi Saat Hangi Filmlerde Kullanılmış?

Mesaj sphinx » 22 Oca 2021, 21:32

Behzat Ç.
Resim
Kullanıcı avatarı
sphinx

Mesaj mstfduz » 23 Oca 2021, 23:16

ibrahim223 yazdı:Resim

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Az önce bir haber okudum nette.Biden için en fakir senatör bilgisi vardı.Üzerine kullandığı saati görünce şaşırdım açıkçası.Heralde Amerika standartlarına göre fakir.Ayrıca çok acılı bir hayat hikayesi vardı.İlkkez senatör seçildiği sene trafik kazasında eşini ve bir çocuğunu kaybetmiş,kazadan yaralı kurtulan iki oğlundan biri yıllar sonra beyin kanserinden ölmüş.Başkanlığının ilk gününde mavi kadranlı bir rolex takmasıda aklıma bir sponsormu buldu kendisine acaba diye düşündürdü.

SM-J701F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
mstfduz

Mesaj ibrahim223 » 24 Oca 2021, 19:37

Rolex Datejust takınca haber olmuş..

https://www.google.com/amp/s/www.ntv.co ... 7JUNDVF_6g

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
ibrahim223

Mesaj BatuhanKLC » 24 Oca 2021, 20:49

Ok7 yazdı:
BatuhanKLC yazdı:Birde Pablo Escobar'ın komple pırtlanta işlemeli bir rolex saati varmış (idda pablo'nun olduğu yönünde ) geçenlerde 8.500 dolar ile açık arttırmada satılmış fakat saatin değeri 70.000 doların üzerindeymiş. Hatta ilgililer sadece üzerindeki diamonların 55.000 dolar edeceği yönünde söylemleri var. Fotoğraf eklemeyi pek beceremiyorum link paylaşayım direk. Denk gelseydi ben alırdım diyormuşum :cry:
https://www.hautetime.com/pablo-escobar ... off/32869/
Benim Bogota polis müzesinde gördüğüm saati alta koyduğum resimdeki saat,resmin bulabildiğim en net halı bu.olduruldugunde kolunda bu varmis.sadece Escobari ve Cali kartelini kapsamlı bı araştırma için gitmiştim Kolombiya ya.boyle bı Rolex'in varlığından kimsenin haberi yok.evindeki, ciftligindeki resimlerinde de yok.bana bu biraz şehir efsanesi gibi geliyor o yüzden.bir de hapisken kolundan çıkarmadığı Cartier i varmış.Resim

Redmi 7A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Muhteşem bir deneyim olmuştur diye düşünüyorum , umarım tehlikeli olmamıştır . O dönemde kartel başkanlarının ya da üyelerinin pahalı saatlere ilgisi olduğunu biliyorum ( hiç değilse escobarın oğlunun kitabında oğlu kendisine hediye edilen bir saatten bahsediyor ). fotoğraftaki saatin tam marka modeli nedir acaba ?
Kullanıcı avatarı
BatuhanKLC

Mesaj Ok7 » 24 Oca 2021, 22:04

BatuhanKLC yazdı:
Ok7 yazdı:
BatuhanKLC yazdı:Birde Pablo Escobar'ın komple pırtlanta işlemeli bir rolex saati varmış (idda pablo'nun olduğu yönünde ) geçenlerde 8.500 dolar ile açık arttırmada satılmış fakat saatin değeri 70.000 doların üzerindeymiş. Hatta ilgililer sadece üzerindeki diamonların 55.000 dolar edeceği yönünde söylemleri var. Fotoğraf eklemeyi pek beceremiyorum link paylaşayım direk. Denk gelseydi ben alırdım diyormuşum :cry:
Benim Bogota polis müzesinde gördüğüm saati alta koyduğum resimdeki saat,resmin bulabildiğim en net halı bu.olduruldugunde kolunda bu varmis.sadece Escobari ve Cali kartelini kapsamlı bı araştırma için gitmiştim Kolombiya ya.boyle bı Rolex'in varlığından kimsenin haberi yok.evindeki, ciftligindeki resimlerinde de yok.bana bu biraz şehir efsanesi gibi geliyor o yüzden.bir de hapisken kolundan çıkarmadığı Cartier i varmış.Resim

Muhteşem bir deneyim olmuştur diye düşünüyorum , umarım tehlikeli olmamıştır . O dönemde kartel başkanlarının ya da üyelerinin pahalı saatlere ilgisi olduğunu biliyorum ( hiç değilse escobarın oğlunun kitabında oğlu kendisine hediye edilen bir saatten bahsediyor ). fotoğraftaki saatin tam marka modeli nedir acaba ?
Evet gerçekten güzeldi.cok ilginç hayatlar yaşamışlar.kolombiya artık tehlikeli biyer değil hatta ben gittiğimde medellin için Güney Amerika'nın en güvenli şehri diyorlardı.saat philippe charriol marka.gorene kadar hiç duymamıştım markayı.

Kullanıcı avatarı
Ok7

Mesaj BatuhanKLC » 25 Oca 2021, 00:02

Ok7 yazdı:
BatuhanKLC yazdı:
Ok7 yazdı:

Evet gerçekten güzeldi.cok ilginç hayatlar yaşamışlar.kolombiya artık tehlikeli biyer değil hatta ben gittiğimde medellin için Güney Amerika'nın en güvenli şehri diyorlardı.saat philippe charriol marka.gorene kadar hiç duymamıştım markayı.

Bilgiler için teşekkürler hocam, yazdığın bir forum blog vb biryer var ise paylaşır mısın? Keyifle okurum. Ben de ilk defa duydum markayı. Bakacağım müsait zamanda.
Kullanıcı avatarı
BatuhanKLC

Mesaj mturann » 01 Şub 2021, 15:25

Resim
Kullanıcı avatarı
mturann

Mesaj scorpus » 02 Şub 2021, 00:48

mturann yazdı:Resim

bu fotoğrafı birkaç yıl önce gördüm marka modeli bilen var mı acaba
Kullanıcı avatarı
scorpus

ÖncekiSonraki

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 248 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners