TSF ├ťyelerine ├ľzel ─░ndirimli Sat─▒l─▒k Oris Modellerini ─░ncelemek ─░├žin T─▒klay─▒n─▒z

Bambino, Symphony, Helios?

T├╝m Genel Saat Konular─▒ ├ťzerine Payla┼č─▒mlar
Forum kurallar─▒
Say─▒n ├ťyeler TSF'ye Ho┼č Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B├Âl├╝m├╝m├╝zde Saatlerle ─░lgili Di─čer Spesifik Konu Ba┼čl─▒klar─▒m─▒z Haricideki Sohbet ve Payla┼č─▒mlar─▒n─▒z─▒ Yapabilirisiniz. D├╝zenli ve Anla┼č─▒labilir Bir Ortam Olmas─▒ Amac─▒ ile L├╝tfen Mesajlar─▒n─▒z─▒ Yaz─▒m Kurallar─▒na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

─░yi Forumlar Dileriz

TSF

Bambino, Symphony, Helios?

Mesaj fbC » 10 Oca 2021, 22:31

Arkada┼člar herkese iyi ak┼čamlar.

Koleksiyonumda g├╝ncel olarak diver (san martin sub homage, heimdallr monster homage), iskelet (ciga design z), military (snzg13), dijital (├želik bezel ve bilezikli dw5600), krono (pagani design daytona) bulunuyor. Dress watch eklemek istiyorum. Forumdan da g├Ârd├╝─č├╝m kadar─▒yla giri┼č seviyesi i├žin genelde presage ve bambino tavsiye ediliyor. Koleksiyonda seiko saatim bulundu─ču i├žin orient tercih etmek istiyorum fakat burada da 3 farkl─▒ model ├ž─▒k─▒yor kar┼č─▒ma. Bambino, symphony ve helios.

├ť├ž serinin de en be─čendi─čim ve almak istedi─čim modelleri ┼ču ┼čekilde:

Bambino

Resim

Symphony
Resim

Helios
Resim

Bambino herkes taraf─▒ndan bilinen ve sevilen bir model fakat symphony ve helios hakk─▒nda ├žok bilgiye ula┼čamad─▒m. Bu modeller aras─▒ndaki farklar nelerdir ve varsa bu modelleri kullanan arkada┼člar─▒n g├Âr├╝┼čleri nedir?
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
fbC

Kay─▒t: 01 Ara 2019, 21:17

Re: Bambino, Symphony, Helios?

Mesaj kbtrgt » 11 Oca 2021, 12:48

Di─čer saatlerini de g├Âz ├Ân├╝n bulunduruldu─čunda bence deri kay─▒┼čl─▒ bir model daha uygun size, kendim open heart bambino kullan─▒yorum ├žok memnunum size de bu ├╝├ž saat aras─▒ndan bambinoyu ├Âneririm ┼čahsen
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
kbtrgt

Kay─▒t: 11 Ara 2018, 20:31

Mesaj BatuhanKLC » 11 Oca 2021, 13:07

Helios kullanmad─▒m fakat Orient FAG00004D0 kulland─▒m san─▒r─▒m mekanizma ayn─▒, o da open heart , zaman tutmas─▒ gayet iyiydi. Bambino giri┼č seviyesi dress watch da tercihim olurdu. Sade ve ┼č─▒k . Deri kalitesi de fiyat─▒n─▒n olduk├ža ├╝zerinde diye d├╝┼č├╝n├╝yorum.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
BatuhanKLC

Kay─▒t: 04 ┼×ub 2019, 01:31

Mesaj MrPand├╝l » 11 Oca 2021, 13:41

altta ki open heart ─▒ ben ├žok be─čendim . zaten o seriyi seviyorum kapal─▒ olsa da ho┼čuma gidiyor hem de ├želik bilezik var o da ilerisi i├žin avantaj
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
MrPand├╝l

Kay─▒t: 05 Tem 2015, 01:16

Mesaj ibrahim223 » 11 Oca 2021, 14:18

Hepsi olur.. Ama sanki bambino 1 ad─▒m ├Ânde..

LG-H815 cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
ibrahim223

Kay─▒t: 12 Oca 2018, 22:11

Mesaj fbC » 11 Oca 2021, 15:30

kbtrgt yazd─▒:Di─čer saatlerini de g├Âz ├Ân├╝n bulunduruldu─čunda bence deri kay─▒┼čl─▒ bir model daha uygun size, kendim open heart bambino kullan─▒yorum ├žok memnunum size de bu ├╝├ž saat aras─▒ndan bambinoyu ├Âneririm ┼čahsen

kordonun kay─▒┼č veya bilezik olmas─▒ ├žok ├Ânemli de─čil asl─▒nda benim i├žin, bilezikli model olsa bile deri kay─▒┼č sonradan al─▒nabilir. Bu modeller aras─▒nda en y├╝ksek fiyatl─▒ olan helios modelleri. O fark da ├želik bilezi─činden mi yoksa farkl─▒ bir mekanizma m─▒ mevcut bilemedim.

Bir de Caballero modelleri var.

Resim
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
fbC

Kay─▒t: 01 Ara 2019, 21:17

Mesaj cengonur » 11 Oca 2021, 15:38

Orient Bambino v3 modelinin mavi kadranl─▒ olan─▒n─▒ kulland─▒m, hatta hala koleksiyonumda. Bence fiyat─▒na g├Âre ├žok iyi bir saat... Genel olarak Orient g├╝zel bir ba┼člang─▒├ž olabilir bambino d─▒┼č─▒nda mako serisinden bir saatim daha var ondan da memnunum, tavsiye edece─čim bir marka... Bu arada d├╝┼č├╝nd├╝─č├╝n├╝z 3 modelden bambinoyu ├Ânerirdim [emoji1303]

Mant─▒k sizi AÔÇÖdan BÔÇÖye g├Ât├╝r├╝r Hayal g├╝c├╝ ise heryere [emoji1909]
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
cengonur

Ya┼č: 29
Kay─▒t: 22 Nis 2019, 02:21

Mesaj Ufkynl » 11 Oca 2021, 21:37

Burun fark─▒ ile semphony diyorum.

SM-G930F cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Ufkynl

Kay─▒t: 18 Eki 2015, 18:09

Mesaj rekliox » 13 Oca 2021, 23:24

Bambino diyorum :champ:
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
rekliox

Kay─▒t: 31 May 2015, 11:05

Mesaj ahmeddd » 14 Oca 2021, 00:49

helios herkese hitap etmeyebilir bir zaman sonra g├Âz yormaya ba┼člayabilir open heart olmas─▒ndan dolay─▒ diye d├╝┼č├╝n├╝yorum.bambino daha uygun bana g├Âre

SM-A505F cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
ahmeddd

Ya┼č: 35
Kay─▒t: 27 Eyl 2018, 15:27

D├Ân TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Google [Bot] ve 25 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners