Garip Saat ─░lanlar─▒

T├╝m Genel Saat Konular─▒ ├ťzerine Payla┼č─▒mlar
Forum kurallar─▒
Say─▒n ├ťyeler TSF'ye Ho┼č Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B├Âl├╝m├╝m├╝zde Saatlerle ─░lgili Di─čer Spesifik Konu Ba┼čl─▒klar─▒m─▒z Haricideki Sohbet ve Payla┼č─▒mlar─▒n─▒z─▒ Yapabilirisiniz. D├╝zenli ve Anla┼č─▒labilir Bir Ortam Olmas─▒ Amac─▒ ile L├╝tfen Mesajlar─▒n─▒z─▒ Yaz─▒m Kurallar─▒na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

─░yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Garip Saat ─░lanlar─▒

Mesaj Maradona » 17 Kas 2019, 00:09

cagatay1903 yazd─▒:
Umutt yazd─▒:
argentum yazd─▒:Bir ilan var malum sitede, ├žo─ču ki┼či de g├Ârm├╝┼čt├╝r. 3200 TL Oris 65, ben sordu─čumda 2800 TL idi. Neden bu fiyat dedim; orijinal de─čil dedi. Ancak bu saatin ayn─▒s─▒n─▒ orijinal diye daha fazla fiyata satt─▒lar dedi.

Mi A2 Lite cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi
Hocam size verilen bilgi do─črudur, piyasaya maalesef b├Âyle bir parti replika Oris 65 geldi, o fiyat aral─▒─č─▒nda beklenmeyecek kalitede bir replika oldu─ču i├žin de maalesef bir ├žok saatsever, orijinal diye sat─▒n ald─▒ ve magdur oldu.

Bu vesile ile buradan t├╝m forumda┼člar─▒ da uyarm─▒┼č olal─▒m, bilhassa bu model ├Âzelinde sertifikas─▒z olanlar─▒ tercih etmesinler.

LYA-L09 cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi

Alakas─▒ var m─▒ bilmiyorum ama facebook da takip etti─čim bir iki saat grubu var. ┼×imdi g├Ârd├╝m de birka├ž ki┼či hep Oris kutusu ar─▒yor.
Arama niyeti belli... Ama bulma umudu tuhaf... Kim saatinin kutusunu elden ├ž─▒kar─▒r ki? ─░lgin├ž bir aray─▒┼č...
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Maradona

Ya┼č: 42
Kay─▒t: 30 May 2010, 05:43

Mesaj argentum » 17 Kas 2019, 00:19

Maradona yazd─▒:
cagatay1903 yazd─▒:
Umutt yazd─▒:
argentum yazd─▒:Bir ilan var malum sitede, ├žo─ču ki┼či de g├Ârm├╝┼čt├╝r. 3200 TL Oris 65, ben sordu─čumda 2800 TL idi. Neden bu fiyat dedim; orijinal de─čil dedi. Ancak bu saatin ayn─▒s─▒n─▒ orijinal diye daha fazla fiyata satt─▒lar dedi.

Hocam size verilen bilgi do─črudur, piyasaya maalesef b├Âyle bir parti replika Oris 65 geldi, o fiyat aral─▒─č─▒nda beklenmeyecek kalitede bir replika oldu─ču i├žin de maalesef bir ├žok saatsever, orijinal diye sat─▒n ald─▒ ve magdur oldu.

Bu vesile ile buradan t├╝m forumda┼člar─▒ da uyarm─▒┼č olal─▒m, bilhassa bu model ├Âzelinde sertifikas─▒z olanlar─▒ tercih etmesinler.

LYA-L09 cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi

Alakas─▒ var m─▒ bilmiyorum ama facebook da takip etti─čim bir iki saat grubu var. ┼×imdi g├Ârd├╝m de birka├ž ki┼či hep Oris kutusu ar─▒yor.
Arama niyeti belli... Ama bulma umudu tuhaf... Kim saatinin kutusunu elden ├ž─▒kar─▒r ki? ─░lgin├ž bir aray─▒┼č...
Oris i├žin demiyorum ama sadece kutu sat─▒lan ilanlar g├Ârd├╝m. Bu arada bir ilan daha g├Ârd├╝m d├╝n Hamilton Khaki Automatic 850 TL yaz─▒yordu san─▒r─▒m. Genelde o saatlerde rakam olarak 12 yaz─▒yor ama bunda ters ├╝├žgen vard─▒, bir de arka kapakta hi├ž bir bilgi yoktu g├╝venemedim. Saat ┼ču an ilandan kalkm─▒┼č.

Kullan─▒c─▒ avatar─▒
argentum

Kay─▒t: 27 A─ču 2013, 09:41

Mesaj cagatay1903 » 17 Kas 2019, 01:25

Kutular─▒ bulmu┼člar bile. Grubun ad─▒ ÔÇśT├╝rkiye saat ├žar┼č─▒s─▒ÔÇÖ
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
cagatay1903

Ya┼č: 38
Kay─▒t: 10 Mar 2014, 15:52

Mesaj Mandos » 17 Kas 2019, 10:22

Bu ├╝lkede kutusuz sertifikas─▒z saat al─▒nmaz. Creationwatches gibi kutusuz g├Ânderen yerlerden ald─▒─č─▒n─▒ kan─▒tl─▒yorsa tamam ama aksi halde ben ┼čahsen tan─▒d─▒klar─▒m d─▒┼č─▒nda almam. Sabah erken uyanan hemen di─čerini doland─▒rmaya ├žal─▒┼č─▒yor.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Mandos

Ya┼č: 27
Kay─▒t: 10 May 2013, 14:33

Mesaj srknsntrk85 » 17 Kas 2019, 11:19

cagatay1903 yazd─▒:Kutular─▒ bulmu┼člar bile. Grubun ad─▒ ÔÇśT├╝rkiye saat ├žar┼č─▒s─▒ÔÇÖ
Bende o grupralar─▒ takip ediyorum ama kutular ellerinde bulunan 2.el saatlerin de─čerini de artt─▒r─▒yor ve kutuyu ayr─▒ saati ayr─▒ satan esnaf ve Saat severler de var ├ž├╝nk├╝ daha karl─▒. Bende o ┼čekilde hamilton kutu ald─▒m mesela eski saatimin kutusu yoktu ┼čimdi tak─▒m oldu, bu kutu sat─▒┼člar─▒ normal, bu ┼čekilde insanlar─▒ zan alt─▒nda b─▒rakmamak laz─▒m tabi k─▒ i├žlerinde art niyetli olanlar olabilir maalesef. O gruplardan al─▒┼čveri┼č yapan birisi olarak hi├ž ma─čdur olmad─▒m

HTC 10 cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
srknsntrk85

Kay─▒t: 05 Tem 2015, 01:16

Mesaj cagatay1903 » 17 Kas 2019, 15:05

srknsntrk85 yazd─▒:
cagatay1903 yazd─▒:Kutular─▒ bulmu┼člar bile. Grubun ad─▒ ÔÇśT├╝rkiye saat ├žar┼č─▒s─▒ÔÇÖ
Bende o grupralar─▒ takip ediyorum ama kutular ellerinde bulunan 2.el saatlerin de─čerini de artt─▒r─▒yor ve kutuyu ayr─▒ saati ayr─▒ satan esnaf ve Saat severler de var ├ž├╝nk├╝ daha karl─▒. Bende o ┼čekilde hamilton kutu ald─▒m mesela eski saatimin kutusu yoktu ┼čimdi tak─▒m oldu, bu kutu sat─▒┼člar─▒ normal, bu ┼čekilde insanlar─▒ zan alt─▒nda b─▒rakmamak laz─▒m tabi k─▒ i├žlerinde art niyetli olanlar olabilir maalesef. O gruplardan al─▒┼čveri┼č yapan birisi olarak hi├ž ma─čdur olmad─▒m

HTC 10 cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi

Yok ben de zan alt─▒nda b─▒rakmak istemem tabi zaten benim de takip etti─čim gruplar ama konu ├Âzelinde sahte orislerin piyasaya girmesi konusuyla grupta kutu talep eden ba┼čl─▒k a├ž─▒lm─▒┼č olmas─▒ dikkat ├žekici geldi ve belirtmek istedim
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
cagatay1903

Kay─▒t: 10 Mar 2014, 15:52

Mesaj copycat » 02 Ara 2019, 22:49

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci- ... 3180/detay

├çok dandik durmuyor mu, orijinal olabilir mi sizce? Bir de a├ž─▒klamada sadece arabayla takas olabilir yazm─▒┼č. Bu s─▒n─▒fta bir saatin hi├žbir a├ž─▒klama olmadan bu fotolarla bu fiyata sat─▒lmas─▒?

MI 6 cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
copycat

Kay─▒t: 30 Mar 2015, 10:28

Mesaj Maradona » 02 Ara 2019, 23:05

copycat yazd─▒:https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci- ... 3180/detay

├çok dandik durmuyor mu, orijinal olabilir mi sizce? Bir de a├ž─▒klamada sadece arabayla takas olabilir yazm─▒┼č. Bu s─▒n─▒fta bir saatin hi├žbir a├ž─▒klama olmadan bu fotolarla bu fiyata sat─▒lmas─▒?

De─čil arabay─▒, araba kokusunu bile takas etmem bununla... [emoji16]
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Maradona

Mesaj Ankthas » 03 Ara 2019, 01:20

Dandik duruyor ama bu saatlerin orijinalleri de biraz dandik duruyor kabul etmek laz─▒m, o y├╝zden ay─▒ram─▒yorum asl─▒n─▒ ve sahtesini. Ayn─▒ sorunu RM'de de ya┼č─▒yorum. :lol:
Deniz
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Ankthas

Ya┼č: 30
Kay─▒t: 09 May 2017, 19:29

Mesaj Ankthas » 03 Ara 2019, 01:21

Maradona yazd─▒:

Yok mu ┼ču adama mesajla oyuncak araba linki at─▒p "kafa kafaya takas?" diye soracak delikanl─▒?
Deniz
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Ankthas

Ya┼č: 30
Kay─▒t: 09 May 2017, 19:29

Mesaj Maradona » 03 Ara 2019, 01:25

Ankthas yazd─▒:
Maradona yazd─▒:

Yok mu ┼ču adama mesajla oyuncak araba linki at─▒p "kafa kafaya takas?" diye soracak delikanl─▒?
Yan─▒nda ┼×eymas─▒ da promosyon olarak geliyor mu diye soras─▒m var... [emoji16]
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Maradona

Mesaj evsen81 » 03 Ara 2019, 08:07

Saat ben ├žakmay─▒m diye ba─č─▒r─▒yor :lol:
Ya oldu─čun gibi g├Âr├╝n ya da g├Âr├╝nd├╝─č├╝n gibi ol.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
evsen81

Ya┼č: 37
Kay─▒t: 25 Nis 2014, 19:29

├ľncekiSonraki

D├Ân TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Google [Bot] ve 13 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners