maurice lacroix aikon

T├╝m Genel Saat Konular─▒ ├ťzerine Payla┼č─▒mlar
Forum kurallar─▒
Say─▒n ├ťyeler TSF'ye Ho┼č Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B├Âl├╝m├╝m├╝zde Saatlerle ─░lgili Di─čer Spesifik Konu Ba┼čl─▒klar─▒m─▒z Haricideki Sohbet ve Payla┼č─▒mlar─▒n─▒z─▒ Yapabilirisiniz. D├╝zenli ve Anla┼č─▒labilir Bir Ortam Olmas─▒ Amac─▒ ile L├╝tfen Mesajlar─▒n─▒z─▒ Yaz─▒m Kurallar─▒na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

─░yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: maurice lacroix aikon

Mesaj canzdmr » 14 May 2018, 16:35

Ben siyah deri kay─▒┼čl─▒ aikon kullan─▒yorum. Quartz olmas─▒ dezavantaj tabi ama i┼č├žilik kalite gayet yeterli.

Otomatik versiton fiyatlar─▒n─▒n 8-10k aras─▒ olaca─č─▒n─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorum.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
canzdmr

Ya┼č: 30
Kay─▒t: 02 ┼×ub 2018, 13:28

Mesaj ersin306 » 15 May 2018, 00:23

Caner52 yazd─▒:Arkada┼člar bu saati almaya karar verdim d├╝┼č├╝ncelerinizi alabilirmiyim. Pazarl─▒kl─▒ ald─▒─č─▒m fiyat 4000 tl'dir.
https://youtu.be/co-KtY35-ac

Ayni saate yaklasik bir ay once ben de bakmistim cok hosuma gitti chrono modeli 44 mm bilegime tam oturdu modeli cok guzel gosterdi ancak chrono olmayan model 42 mm o model o kadar etkilemedi acikcasi sonra dusunmek icin sebebim vardi 4300 tl quartz saate verilir mi diyerek dukkandan ciktim. Tabi boyle olunca akil tag heuer aquaracer calibre 5 yoneldi fakat 10k civari etiketi beni durdurdu.
Ama illa ki ML aikon chrono diyorsaniz chrono24 te almak isteginiz modelin 3200$ etiketle satisi mevcut bakabilirisiniz,simdiden hayirlisi olsun.

https://www.chrono24.com/mauricelacroix ... 944774.htm

Tapatalk kullanarak iPhone arac─▒l─▒─č─▒yla g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
ersin306

Ya┼č: 32
Kay─▒t: 09 Ara 2014, 12:22

Mesaj Caner52 » 16 May 2018, 21:24

Arkada┼člar iki modeli de bug├╝n yine inceledim ve son karar─▒m aikon otomatik modeli yani ┼čuan fiyat─▒ 3400 tl olan modelin otomati─či.1 ay sonra T├╝rkiye de olacakm─▒┼č. 44 mm kronodan vazge├žtim ├ž├╝nk├╝ 42 mm aikonun sade ve ┼č─▒k olu┼ču kalite hissi krono olandan ├žok daha iyi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Caner52

Kay─▒t: 29 Nis 2018, 00:34

Mesaj Caner52 » 16 May 2018, 21:28

https://youtu.be/HTQLjI_crnE
Arkada┼člar otomatik model bilekte quartz olandan daha iyi duraca─č─▒n─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorum, biraz daha y├╝ksek olmas─▒ndan dolay─▒. Video da laciverti tan─▒tm─▒┼člar benim tercihim siyah olacakt─▒r.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Caner52

Mesaj Ankthas » 16 May 2018, 22:10

Caner52 yazd─▒:Arkada┼člar iki modeli de bug├╝n yine inceledim ve son karar─▒m aikon otomatik modeli yani ┼čuan fiyat─▒ 3400 tl olan modelin otomati─či.1 ay sonra T├╝rkiye de olacakm─▒┼č. 44 mm kronodan vazge├žtim ├ž├╝nk├╝ 42 mm aikonun sade ve ┼č─▒k olu┼ču kalite hissi krono olandan ├žok daha iyi

Fiyat s├Âylediler mi otomatik model i├žin?
Deniz
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Ankthas

Ya┼č: 28
Kay─▒t: 09 May 2017, 19:29

Mesaj Skywalker87 » 16 May 2018, 22:23

Bence ├žok g├╝zel, ben ┼čahsen otomatik olup olmamas─▒na tak─▒lm─▒yorum. Breitling'in pilli saatleri Casio MT-G'ki m├╝kemmel bir saat. G├╝zel bence

Sent from my iPhone using Tapatalk
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Skywalker87

Ya┼č: 29
Kay─▒t: 19 May 2014, 23:08

Mesaj Caner52 » 17 May 2018, 00:15

Hay─▒r s├Âylemediler
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Caner52

├ľnceki

D├Ân TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 50 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners