Rolex Kadran Degisimi

Tüm Genel Saat Konuları Üzerine Paylaşımlar
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Genel Saat Sohbeti Bölümümüzde Saatlerle İlgili Diğer Spesifik Konu Başlıklarımız Haricideki Sohbet ve Paylaşımlarınızı Yapabilirisiniz. Düzenli ve Anlaşılabilir Bir Ortam Olması Amacı ile Lütfen Mesajlarınızı Yazım Kurallarına Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Rolex Kadran Degisimi

Mesaj cemmt » 23 Kas 2017, 17:13

Selamlar , birkac ay once izmir kulahcioglundan dj2 almistim alirken kadran renginde kararsiz kaldigim icin magaza muduru eger istersem 3 ay icinde kadrani siyah olanla ucretsiz degistirebilecegini bunu yapmaya yetkili turkiyedeki birkac servisten birisi olduklarini ve bunun tamamen rolex merkezininde onayladigi bir islem oldugunu soylemisti. Ben kendi saatim icin boyle bir islemi yaptirmadim ancak esime begendigimiz dj 36 mm in istedigimiz renkte kadrani yok gri olani var pembe sedef kadran baska bir saatte fluted bezel olmayan ve jubilee olmayan modelde var eger istersek rolex onayli ve garantili olarak degisim yapilabilecegi soylendi.Benim cok kafama yatmadi ancak magazada mevcut saati almak ve onun pazarligini sonuna kadar yapmak mumkun siparis versek fabrika noel tatline girecegi icin yilbasi sonrasina kaliyor ve pazarlik sansi yok, iki kucuk cocugumuz oldugu icin baska bayiye gitme ihtimalimiz yok denecek kadar az.Sizlerinde fikrini almak istedim kadran degisimi dogru bir karar olurmu.
Kullanıcı avatarı
cemmt

Re: Rolex Kadran Degisimi

Mesaj rolexcollector » 23 Kas 2017, 17:23

cemmt yazdı:Selamlar , birkac ay once izmir kulahcioglundan dj2 almistim alirken kadran renginde kararsiz kaldigim icin magaza muduru eger istersem 3 ay icinde kadrani siyah olanla ucretsiz degistirebilecegini bunu yapmaya yetkili turkiyedeki birkac servisten birisi olduklarini ve bunun tamamen rolex merkezininde onayladigi bir islem oldugunu soylemisti. Ben kendi saatim icin boyle bir islemi yaptirmadim ancak esime begendigimiz dj 36 mm in istedigimiz renkte kadrani yok gri olani var pembe sedef kadran baska bir saatte fluted bezel olmayan ve jubilee olmayan modelde var eger istersek rolex onayli ve garantili olarak degisim yapilabilecegi soylendi.Benim cok kafama yatmadi ancak magazada mevcut saati almak ve onun pazarligini sonuna kadar yapmak mumkun siparis versek fabrika noel tatline girecegi icin yilbasi sonrasina kaliyor ve pazarlik sansi yok, iki kucuk cocugumuz oldugu icin baska bayiye gitme ihtimalimiz yok denecek kadar az.Sizlerinde fikrini almak istedim kadran degisimi dogru bir karar olurmu.
Ben sıfır saatimin açılıp dokunulmasını istemezdim.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
The best , or nothing..
Instagram : rolex.collector
Kullanıcı avatarı
rolexcollector

Mesaj Caner1983 » 23 Kas 2017, 17:39

nzmokur yazdı:
cemmt yazdı:Selamlar , birkac ay once izmir kulahcioglundan dj2 almistim alirken kadran renginde kararsiz kaldigim icin magaza muduru eger istersem 3 ay icinde kadrani siyah olanla ucretsiz degistirebilecegini bunu yapmaya yetkili turkiyedeki birkac servisten birisi olduklarini ve bunun tamamen rolex merkezininde onayladigi bir islem oldugunu soylemisti. Ben kendi saatim icin boyle bir islemi yaptirmadim ancak esime begendigimiz dj 36 mm in istedigimiz renkte kadrani yok gri olani var pembe sedef kadran baska bir saatte fluted bezel olmayan ve jubilee olmayan modelde var eger istersek rolex onayli ve garantili olarak degisim yapilabilecegi soylendi.Benim cok kafama yatmadi ancak magazada mevcut saati almak ve onun pazarligini sonuna kadar yapmak mumkun siparis versek fabrika noel tatline girecegi icin yilbasi sonrasina kaliyor ve pazarlik sansi yok, iki kucuk cocugumuz oldugu icin baska bayiye gitme ihtimalimiz yok denecek kadar az.Sizlerinde fikrini almak istedim kadran degisimi dogru bir karar olurmu.

+1
Yetkiliymiş oldu sonra çizip verir saati bu lafı daha önce de sölediğimde bir iki kişi tepki verdi ama türkiyedeki servis yetkili servis değil olsa rolexin sitesinde olurdu servis dedikleri yerede güvenmem ve rolex alırsam tekrar bakım yapacak kadar da elimde kalırsa yurt dışını düşünürüm....
Rolex’s don’t tick-tock
Kullanıcı avatarı
Caner1983

Mesaj rolexcollector » 23 Kas 2017, 18:00

Caner1983 yazdı:
nzmokur yazdı:

+1
Yetkiliymiş oldu sonra çizip verir saati bu lafı daha önce de sölediğimde bir iki kişi tepki verdi ama türkiyedeki servis yetkili servis değil olsa rolexin sitesinde olurdu servis dedikleri yerede güvenmem ve rolex alırsam tekrar bakım yapacak kadar da elimde kalırsa yurt dışını düşünürüm....
Külahçıoğlu servisi çok iyidir. Servis için kesinlikle öneririm. Ancak ben sıfır aldığım saati kurcalatmam

The best , or nothing..
Instagram : rolex.collector
Kullanıcı avatarı
rolexcollector

Mesaj alihoca » 24 Kas 2017, 08:31

Servis ne kadar iyi de olsa bu işlem risklidir ve yapılması korkunç pişmanlıklara neden olabilir.
Tempus erit auri pretium!
Kullanıcı avatarı
alihoca

Mesaj cash » 24 Kas 2017, 10:49

bencede sıfır alınan bir saati açtırıp risk alıp orjinalliğini bozmayın.
Kullanıcı avatarı
cash

Mesaj cemmt » 24 Kas 2017, 12:26

Zaman ayirip cevapladiginiz icin cok sagolun, ben de saati actirmaktan yana degilim ama bayi cok rutin ve merkez onayli bir islem deyince sizlere sormak istedim.
Kullanıcı avatarı
cemmt

Mesaj mturann » 24 Kas 2017, 14:06

Sıfır saati elletmeyin bence.
Kullanıcı avatarı
mturann

Dön TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 127 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners