Click To Discover The New Ulyyse Nardin Marine Chronograph / Yeni Ulyyse Nardin Marine Chronograph'─▒ Ke┼čfetmek ─░├žin T─▒klay─▒n─▒z

Hangi Saati Denediniz / ─░ncelediniz?

T├╝m Genel Saat Konular─▒ ├ťzerine Payla┼č─▒mlar
Forum kurallar─▒
Say─▒n ├ťyeler TSF'ye Ho┼č Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B├Âl├╝m├╝m├╝zde Saatlerle ─░lgili Di─čer Spesifik Konu Ba┼čl─▒klar─▒m─▒z Haricideki Sohbet ve Payla┼č─▒mlar─▒n─▒z─▒ Yapabilirisiniz. D├╝zenli ve Anla┼č─▒labilir Bir Ortam Olmas─▒ Amac─▒ ile L├╝tfen Mesajlar─▒n─▒z─▒ Yaz─▒m Kurallar─▒na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

─░yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Hangi Saati Denediniz / ─░ncelediniz?

Mesaj amasseia » 15 Haz 2017 00:17

Bravo! ─░ncelemeler ├žook g├╝zel olmu┼č eme─činize sa─čl─▒k.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
amasseia

Kay─▒t: 21 May 2017 11:41

Mesaj MertYe » 19 Haz 2017 13:48

coolfire :champ:

eyimen :champ:

Hellhound :champ: ROO ┼ču an i├žin akl─▒mdan hi├ž ├ž─▒km─▒yor. 3 vakte kadar bi┼čeyler olacak ama bakal─▒m art─▒k hay─▒rl─▒s─▒ :D

amasseia :champ:

Vakit bulduk├ža buraya saatleri eklemeye devam ederim

SM-G955F cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
MertYe

Ya┼č: 23
Kay─▒t: 14 A─ču 2014 19:13

Mesaj Tgm » 19 Haz 2017 14:31

Mert eme─čine sa─čl─▒k :champ:
"I'm gonna make him an offer he can't refuse."
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Tgm

Ya┼č: 29
Kay─▒t: 24 ┼×ub 2014 15:17

Mesaj SeiKinetic » 19 Haz 2017 16:08

Te┼čekk├╝rler @MertYe
Tutto ha una maniera.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
SeiKinetic

Kay─▒t: 08 Tem 2016 10:14

Mesaj ozanxos » 20 Haz 2017 14:07

─░lk modelimiz seiko 5 sports b├╝nyesinde J kodlu modeli(model numaras─▒n─▒ hat─▒rlam─▒yorum ) asl─▒nda b├Âyle bir model aram─▒yordum ama vitrinde kaftan─▒n mavisi g├Âze al─▒nca bi inceleyeyim dedim . 1450 TL fiyat verdiler a├ž─▒k├žas─▒ seiko 5 e g├Âre fazla bir miktar bence 1100-1000 civar─▒ olabilirdi . Ek olarak metal kordon kalitesi iyi de─čil bunu belirtmeden ge├žemeyece─čim ama bu saati kim metal kordon ile kullan─▒r ki ?[emoji3]Resim

─░kinci model ise yine yeni seri seiko 5 sports (model numaras─▒n─▒ hat─▒rlam─▒yorum ) bu saati a├ž─▒k├ža be─čenmedim diyebilirim kesinlikle seiko 5 ayar─▒nda bir model de─čil .
Resim

Sonu├ž olarak ilk foto─čraftaki model e─čer ba┼čka bir kordon ile kullan─▒l─▒rsa ve fiyat─▒ da 1100 civarlar─▒na gelirse Harika bir se├žim olur :champ: o model i├žin pusuda bekliyor olaca─č─▒m a├ž─▒k├žas─▒ .

Tapatalk kullanarak iPhone arac─▒l─▒─č─▒yla g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
ozanxos

Kay─▒t: 18 Tem 2013 15:01

Hangi Saati Denediniz / ─░ncelediniz?

Mesaj theoeu » 20 Haz 2017 20:28

ResimResim
Butun belgeleri tam ve kutusuyla 1960lardan Timex Electric "Disco Volante", 100euro fiyat verdiler. Saat cok hosuma gitti ve cok temiz durumda, piyasa degeri icin gayet uygun bir fiyat ama bilegime pek yakistiramadim. Yine de koleksiyonum da bulunmali mi kararsiz kaldim, koleksiyonum da hic elektrikli saat yok, o yuzden ilgimi cekti. Sizlerin degerli goruslerini de almak isterim[emoji106]

Sent from my iPhone using Tapatalk
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
theoeu

Kay─▒t: 02 Nis 2013 16:18

Mesaj theoeu » 20 Haz 2017 20:52

ozanxos yazd─▒:─░lk modelimiz seiko 5 sports b├╝nyesinde J kodlu modeli(model numaras─▒n─▒ hat─▒rlam─▒yorum ) asl─▒nda b├Âyle bir model aram─▒yordum ama vitrinde kaftan─▒n mavisi g├Âze al─▒nca bi inceleyeyim dedim . 1450 TL fiyat verdiler a├ž─▒k├žas─▒ seiko 5 e g├Âre fazla bir miktar bence 1100-1000 civar─▒ olabilirdi . Ek olarak metal kordon kalitesi iyi de─čil bunu belirtmeden ge├žemeyece─čim ama bu saati kim metal kordon ile kullan─▒r ki ?[emoji3]Resim

─░kinci model ise yine yeni seri seiko 5 sports (model numaras─▒n─▒ hat─▒rlam─▒yorum ) bu saati a├ž─▒k├ža be─čenmedim diyebilirim kesinlikle seiko 5 ayar─▒nda bir model de─čil .
Resim

Sonu├ž olarak ilk foto─čraftaki model e─čer ba┼čka bir kordon ile kullan─▒l─▒rsa ve fiyat─▒ da 1100 civarlar─▒na gelirse Harika bir se├žim olur :champ: o model i├žin pusuda bekliyor olaca─č─▒m a├ž─▒k├žas─▒ .

─░kinci saat benim daha ├žok ho┼čuma gitti, ┼č─▒k bir saat

Kullan─▒c─▒ avatar─▒
theoeu

Mesaj theoeu » 20 Haz 2017 21:02

kuyur yazd─▒:ResimResimResim

Resim

Almanya Hamburg da denedi─čim Nomos lar

Club ve Metro ├žok ┼č─▒k, Club ├žok yak─▒┼čm─▒┼č bile─činize

Kullan─▒c─▒ avatar─▒
theoeu

Mesaj yusufakbalik » 21 Haz 2017 03:10

pazar g├╝n├╝ izmir de optimum avm de oris aquis date denedim ho┼čuma gitti ayr─▒ca bu saat ilerde al─▒nacaklar listesine girdi fakat resim ├žekmeyi unuttum.sonradan akl─▒ma geldi fakat sonraki gidi┼čimde ├žekip eklerim
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
yusufakbalik

Ya┼č: 26
Kay─▒t: 12 Kas 2012 01:54

Mesaj Ground » 21 Haz 2017 08:56

Resim

Tag connected 10K TL Fiyat─▒

Titanyum modeli idi ├žok hafif ama bende ├žok abz├╝rt durdu resim Ahmet abiden ,

Epey b├╝y├╝k ve ├ž─▒k─▒nt─▒lar─▒ estetik de─čil bir yere ├žarpacak hissi uyand─▒r─▒yor.

Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Ground

Ya┼č: 35
Kay─▒t: 17 Ara 2015 02:48

Mesaj Caner1983 » 21 Haz 2017 09:03

Ground yazd─▒:Resim

Tag connected 10K TL Fiyat─▒

Titanyum modeli idi ├žok hafif ama bende ├žok abz├╝rt durdu resim Ahmet abiden ,

Epey b├╝y├╝k ve ├ž─▒k─▒nt─▒lar─▒ estetik de─čil bir yere ├žarpacak hissi uyand─▒r─▒yor.

10K :shock:
RolexÔÇÖs donÔÇÖt tick-tock
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Caner1983

Ya┼č: 34
Kay─▒t: 05 Eyl 2014 22:41

Mesaj theoeu » 21 Haz 2017 14:29

theoeu yazd─▒:ResimResim
Butun belgeleri tam ve kutusuyla 1960lardan Timex Electric "Disco Volante", 100euro fiyat verdiler. Saat cok hosuma gitti ve cok temiz durumda, piyasa degeri icin gayet uygun bir fiyat ama bilegime pek yakistiramadim. Yine de koleksiyonum da bulunmali mi kararsiz kaldim, koleksiyonum da hic elektrikli saat yok, o yuzden ilgimi cekti. Sizlerin degerli goruslerini de almak isterim[emoji106]

Kendi degerli gorusumu kendim vereyim, bence saat gayet guzel ve makul. Mekanizmasi ve belgelerinin tam olmasi guzel ama bilegine yakistirmadigin bir saati ne kadar kullanabilirsin, iyi dusun.

Kullan─▒c─▒ avatar─▒
theoeu

├ľncekiSonraki

D├Ân TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Bing [Bot] ve 30 misafir

Coming Soon

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners