Rolex Bayilerinden Saat Al覺m覺 Hakk覺nda Yorum

T羹m Genel Saat Konular覺 zerine Payla覺mlar
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz. Genel Saat Sohbeti B繹l羹m羹m羹zde Saatlerle 襤lgili Dier Spesifik Konu Bal覺klar覺m覺z Haricideki Sohbet ve Payla覺mlar覺n覺z覺 Yapabilirisiniz. D羹zenli ve Anla覺labilir Bir Ortam Olmas覺 Amac覺 ile L羹tfen Mesajlar覺n覺z覺 Yaz覺m Kurallar覺na Uygun Formatta Yazmaya Gayret Ediniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Rolex Bayilerinden Saat Al覺m覺 Hakk覺nda Yorum

Mesaj stroustrup » 01 Eyl 2014, 14:08

hakan1970 yazd覺:D羹n gezerken Next Level daki Rolex bayisine bir fiyat sordum. Rolex fiyatlar覺na yak覺nda %10 zam geleceini ve bu sebeple herhangi bir indirim yapamayaca覺n覺 s繹yledi.

Aman ne g羹zel :champ: :champ:
Kullan覺c覺 avatar覺
stroustrup

Kay覺t: 26 Haz 2014, 19:10

Mesaj onboardx » 01 Eyl 2014, 17:12

rhodium bana g繹re iyi bir sat覺c覺. en az覺ndan ben akasya avm deki elemanlar覺n覺 gayet iyi buldum.ayr覺ca rolexte var ordaki maazada.
Kullan覺c覺 avatar覺
onboardx

Ya: 41
Kay覺t: 09 Tem 2012, 21:33

Mesaj onatozer » 01 Eyl 2014, 20:31

stroustrup yazd覺:T羹rkiye'de Rolex servisi yok mu? O kadar insan saatlerinde sorun 癟覺k覺nca ne yap覺yor peki? Nianta覺'nda Rolex butiinin kar覺s覺nda bir Rolex servisi var ama tam olarak ne yapar bilmiyorum.

Yetkili rolex servisi yok. Rolex sat覺覺 yapan turk firmalar覺n kendi servisleri var. Niyetim bu servisler k繹t羹d羹r demek degil ancak sonuc olarak yetkili rolex servisi degil, rolex'e bakan servisler. Bu durumu yetkili arac servisi ile bir markaya bakan sanayideki 繹zel servisler aras覺ndaki fark gibi d羹羹nebilirsiniz.:thumbup:
"Watch Idiot Savant"
Kullan覺c覺 avatar覺
onatozer

Kay覺t: 27 Nis 2010, 17:02

Mesaj onatozer » 01 Eyl 2014, 20:33

baskentco yazd覺:bence t羹rkiye'den almay覺n. alacaksan覺z da avm maazalar覺n覺 tercih etmeyen ve ikinci elci, grey market癟i 癟akalllarla da uramay覺n.

Yurtd覺覺ndan almama fikrine kat覺l覺rken, Grey marketi neden tercih etmemeliyiz? Bununla ilgili bir tecr羹beniz m覺 var acaba?
"Watch Idiot Savant"
Kullan覺c覺 avatar覺
onatozer

Kay覺t: 27 Nis 2010, 17:02

Mesaj baskentco » 02 Eyl 2014, 01:25

grey market ile ilgili tecr羹bem yok, ikinci el saat癟ilerden ve benzeri tezgah alt覺 sat覺c覺lardan pek haz etmiyorum. mant覺ken yurtd覺覺ndan kiinin kendisinin getirmesinin grey marketten uyguna geleceini d羹羹n羹yorum.
Kullan覺c覺 avatar覺
baskentco

Kay覺t: 15 Kas 2010, 04:24

Mesaj Baran » 02 Eyl 2014, 08:02

E heralde 繹le olacak baskentco esnaf ustune 500usd koyup 繹le satiyor hakli olarak.Grey ile ilgili tecruben yoksa o isi yapanlarin cakal oldugunu soylemek pek dogru olmasa gerek.
Kullan覺c覺 avatar覺
Baran

Ya: 39
Kay覺t: 02 ub 2011, 23:10

Mesaj minus2point4 » 02 Eyl 2014, 08:45

Tecr羹besi olsayd覺 dahi o ii yapanlar覺n 癟akal olduunu s繹ylemek bence doru olmazd覺.. Hay覺rd覺r bir derdin mi var derler adama doal olarak.. Olumsuz bir tecr羹be varsa da bu tarz platformlarda payla覺lmal覺 ki yararl覺 bir i yap覺lm覺 olsun.. Yap覺lm覺yorsa 'Eti Puf hakk覺ndaki d羹羹ncelerim' bal覺覺nda geyie beklerim sizleri..
Kullan覺c覺 avatar覺
minus2point4

Kay覺t: 30 Oca 2010, 08:56

Rolex Bayilerinden Saat Al覺m覺 Hakk覺nda Yorum

Mesaj 2fast4u » 02 Eyl 2014, 09:25

Baskentco dogru diyonda sen kendin yurtdisindan getirince pink market mi oluyor delikanli gibi git memleketindeki yetkili bayisinden al ama kendi pasaportunla :)niye yabanci esnafa kazandiriyosun ;)
The world is yours .
" serial flipper"
Kullan覺c覺 avatar覺
2fast4u

Kay覺t: 11 Ara 2009, 11:50

ncekiSonraki

D繹n TSF Genel Saat Sohbeti - General Watch Discussion

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 274 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners